Медіатека >> Духовні твори >>

Ігор Соневицький, Велика ектенія

1 відгук
to «Велика ектенія»
  1. Сергій та Надія сказав:

Христос Воскрес!
    Сьогодні весь християнський народ святкує велике свято — Світле Христове Воскресіння.
    За вікном дощик, іноді чутно спів птахів, вже природа прокинулася від довгої зими та на деревах видно перші молоді зеленесенькі бруньки. Це все чудово доповнює стан натхнення, спокою від музики, яка зараз наповнює наш дім. Велично та по-особливому почуваєш себе. Слава Богу, за можливість слухати таку музику. Велика подяка та низький уклін.