Медіатека >> Духовні твори >>

Цю молитву співає вся наша парафія після Літургії. Ми залишили саме так, як ми співаємо («святий Архистратиже Божий Михаїле…» і далі).
9 відгуків
to «Під Твою милість (давньоукраїнського обихідного наспіву)»
  1. Павло сказав:

Слава Ісусу Христу! А де ж сам файл? Прошу, виправіть, будь ласка!

• Дмитро сказав:

Який саме файл, перепрошую?

• Павло сказав:

На жаль, у мене не відображається посилання на завантаження «Під Твою милість (давньоукраїнського обихідного наспіву), аранж. Дмитра Бортнянського».
        Ба,в мене просто порожня сторінка висвічується, лише цей текст угорі:
        Гармонізація Дмитра Бортнянського
        Виконує Національна капела бандуристів України ім. Г. Майбороди, диригент Григорій Верета».

2. Сергій сказав:

прошу пробачення, а партитури цієї немає?? якщо є в кого дайте знати, буду дуже вдячний

3. Ольга Степанівна сказав:

Добрий день всім!
    Підкажить, буь ласка,
    де можна прочитати ТЕКСТ цієї молитви?
    Я шукала в розділі «Бібліотека» і не знайшла.
    Заздалегідь вдячна за відповідь