Медіатека >> Духовні твори >>

to «Гряди, гряди»
  1. Олеся сказав:

Доброго дня!

У мене пропозиція: розмістити ноти піснеспівів до вінчання у порядку їх виконання, а не в довільному.

Доброго дня!

Гарна пропозиція :)

Якщо Ви про цю сторінку — то тут твори просто за абеткою, як на всіх інших подібних сторінках. Буквально сьогодні говорили про те, що треба, нарешті, зробити й опублікувати збірку «Вінчання»; там твори будуть, як Бог дасть, саме у порядку виконання, звісно.

Моліться за нас іноді. Дякуємо :)

• Олеся сказав:

Завтра запишу за здоров’я Дмитра в записку. Інші імена, вибачте не знаю.
        Хай Вам Бог помагає.
        А збірку з вінчанням було б дуже добре зробити. Бо я якраз зайнялася складанням списку піснеспівів, що туди треба, щоб зробити собі підбірку для вінчання.

• Дмитро сказав:

Олесю, у розділ «Вінчання» додав дві збірки, подивіться, будь ласка. Ми співаємо по набраному зі збірки Гноєвого (з деякими замінами); свою збірку зробимо й викладемо, але пізніше. А тим часом знайшов збірку хору «Глорія», може знадобитися.

2. Олеся сказав:

Дмитро, щиро дякую за збірки!!!
    Не даремно Вас і сьогодні було записано в записку за здоров’я — дивіться який гарний результат!
    Тільки не зрозуміла, що у першій збірці означає в нотах прокимну «перерва 4»?
    А в другій збірці таке красиве «Отче наш»! Щоправда вона мабуть католицька, бо поминається папа Римський.
    Окремо дякую за швидкість викладення матеріалів!

• Дмитро сказав:

Так, друга — то греко-католицька, але хід вінчання там правильний :)

Коли зробимо свою збірку — зайві приберу .)

Щодо «перерви» — то ж прокимен, тобто спочатку співається весь твір (на «перерву» не зважаємо), потім ідуть вигололоси й після кожного виголосу — тільки те, що після «перерви».

• Олеся сказав:

Подивилась я уважніше в ноти, перерва там мабуть стосується басів, а не виголосів :-)

• Дмитро сказав:

Так, щодо виголосів я Вас, безумовно, дезінформував (бо прокимни й співаються не так, як я написав). «Перерва 4» — вказівка басам мовчати 4 такти :)