Медіатека >> Пісні >>

5 відгуків
to «Фраїру, фраїру»
  1. Тетяна сказав:

Допоможіть будь ласка з нотами цієї пісні!
    Дякую!

• Редакція Нашої Парафії сказав:

Шановна пані Тетяно! Ми звернулися до автора обробки цього твору і багатьох інших чудових обробок світських і духовних творів — Віктора Грицишина — і він люб’язно надав нам ноти. Вони є зараз у нотозбірні, а також на цій сторінці.

2. Тетяна сказав:

Щиро вдячна за оперативну допомогу!!

3. Ростислав сказав:

Вітаю, шановні! У Віктора Грицишина просто дар Божий до аранжування! Прекрасні та чуттєві твори! Є у нього одне аранжування – «Ой, у лузі червона калина» – просто шедевр! Якщо ваша ласка, можете допомогти з нотами? Дякую!

4. Василь сказав:

Низький уклін Вам, дорогі Побратими, по духовній культурі! Особливо дякую за цю лемківську пісню. Її мало хто виконує можливо через брак майстерності, бо вона найкраще сприймається лише у виконанні професійних і талановитих солістів. Ця пісня дуже подібна на українську пісню «Ой не світи місяченьку» як за вишуканою проникливо-щемливою мелодикою, так і за повільно-тужливим стилем виконання, яку неперевершино виконувала Квітка Цісик в обробці Джека Кортнера (на жаль, я не чув у її виконанні «Фраїру, фраїру»). Я, як ікономаляр, дуже ціную високо-духовне мистецтво. Цю пісню Ваш колектив вималював бездоганно і шедеврально! Бажаю Вам Господнього Благословення на невтомну працю!