«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
Медіатека >> Пісні >>

Фраїру, фраїру, аранж. Віктора Грицишина

Солісти — В. Іваненко, Р. Пучко

mp3 ноти
5 відгуків
to «Фраїру, фраїру»
 1. Тетяна сказав:

  Допоможіть будь ласка з нотами цієї пісні!
  Дякую!

  • Редакція Нашої Парафії сказав:

   Шановна пані Тетяно! Ми звернулися до автора обробки цього твору і багатьох інших чудових обробок світських і духовних творів — Віктора Грицишина — і він люб’язно надав нам ноти. Вони є зараз у нотозбірні, а також на цій сторінці. 2. Тетяна сказав:

  Щиро вдячна за оперативну допомогу!!


 3. Ростислав сказав:

  Вітаю, шановні! У Віктора Грицишина просто дар Божий до аранжування! Прекрасні та чуттєві твори! Є у нього одне аранжування – «Ой, у лузі червона калина» – просто шедевр! Якщо ваша ласка, можете допомогти з нотами? Дякую!


 4. Василь сказав:

  Низький уклін Вам, дорогі Побратими, по духовній культурі! Особливо дякую за цю лемківську пісню. Її мало хто виконує можливо через брак майстерності, бо вона найкраще сприймається лише у виконанні професійних і талановитих солістів. Ця пісня дуже подібна на українську пісню «Ой не світи місяченьку» як за вишуканою проникливо-щемливою мелодикою, так і за повільно-тужливим стилем виконання, яку неперевершино виконувала Квітка Цісик в обробці Джека Кортнера (на жаль, я не чув у її виконанні «Фраїру, фраїру»). Я, як ікономаляр, дуже ціную високо-духовне мистецтво. Цю пісню Ваш колектив вималював бездоганно і шедеврально! Бажаю Вам Господнього Благословення на невтомну працю!


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.

Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору