Медіатека >> Пісні >>

4 відгуки
to «Фраїру, фраїру»
  1. Тетяна сказав:

Допоможіть будь ласка з нотами цієї пісні!
    Дякую!

• Редакція Нашої Парафії сказав:

Шановна пані Тетяно! Ми звернулися до автора обробки цього твору і багатьох інших чудових обробок світських і духовних творів — Віктора Грицишина — і він люб’язно надав нам ноти. Вони є зараз у нотозбірні, а також на цій сторінці.

2. Тетяна сказав:

Щиро вдячна за оперативну допомогу!!

3. Ростислав сказав:

Вітаю, шановні! У Віктора Грицишина просто дар Божий до аранжування! Прекрасні та чуттєві твори! Є у нього одне аранжування – «Ой, у лузі червона калина» – просто шедевр! Якщо ваша ласка, можете допомогти з нотами? Дякую!