«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
Медіа-книгаФото, відео, аудіо-програмиПрощі

Путівник прочанина

Радіоподорожі святими місцями

Захоплива серія аудіоподорожей, яку підготував протоієрей Андрій Власенко на Першому каналі Українського радіо (квітень–грудень 2014 р.), дає можливість слухачам відвідати найвизначніші духовні місця України та інших країн світу, почути розповіді про відомі і маловідомі християнські святині.

«Путівник прочанина» допоможе слухачам здолати відстані й час, розширити обрії, наблизитися до святих місць, побувати в скромних сільських церквах і славетних монастирях, пізнати цікаві історичні факти, замислитися про вічне…

Відеофільми

Пізніше за кількома радіопередачами було знято відеофільми, які ми теж представляємо шановним відвідувачам нашого сайту:

  1. Почаївська Лавра
  2. Михайлівський Золотоверхий монастир
  3. Густинський монастир
  4. Мгарський монастир
  5. Чернігів
  6. Успенський собор Києво-Печерської Лаври
  7. Видубецький монастир
  8. Лаврські печери
  9. Межиріцький монастир
  10. Храми Музею просто неба в Пирогові
  11. Деревʼяні церкви
  12. Храми міста Лева

Аудіозаписи

10 відгуків
to «Путівник прочанина»
  1. Тетяна сказав:

    Дуже дякую за передачу «Путівник прочанина»! Тут я вперше почула про Манявський Скит. І мене туди потягнуло. У червні 2015 р. я приїхала до Монастиря і прожила там кілька днів. Враження світлі і глибокі. Хочу розповісти про Монастир своїм друзям, тому знову повернулася до вашої передачі. Але я не знайшла першої частини розповіді. Дуже прошу — підкажіть, де її можна почути. Ще раз дякую за програму. Хотілося, щоб вона мала продовження.

    • Протоієрей Андрій Власенко сказав:

      Дякуємо за добрі слова про наш «Путівник». Другої частини передачі про скит Манявський немає, бо вона чекає на невеличке редагування (у дикторському тексті помічено неточність). З тої ж причини не викладені ще кілька передач, але, як Бог дасть, в скорому часі вони неодмінно з’являться на нашому сайті.



  2. Тетяна сказав:

    Дякую за відповідь! Буду чекати.


  3. Лідія сказав:

    Щиро дякую за передачу «Путівник прочанина». Раніше я з великою насолодою слухала її по радіо, а зараз коли є вільна хвилина ще раз прослуховую кожну розповідь. Враження світлі і глибокі, немов і я подорожую разом. Ще раз дякую за «Путівник прочанина». Воістину Ви робите велику справу.


  4. Мирослав сказав:

    Дякую Богу за все, а Вам за Ваші труди! Слухаю окремі оповідання на Град Лева попадали окремі відео Путівника Прочанина на теле чи Ютюбі, а сьогодні нарапив на цей сайт. Жаль тільки, що не можна скачати. Люблю подібне слухати і в дорозі і там де немає доступу до мережі. Чи можна десь придбати диски з записами аудіо?

    • о. Андрій Власенко сказав:

      На жаль, з огляду на ширення інтернету, дисків не робили. Але, можливо, їх таки варто зробити.

      • Мирослав сказав:

        Доброго недільного дня! Я теж так думаю, пробну невелиу партію не завадило б виготовити. Не тратьтесь на типографське оформлення, досить на кольровому принтері. Важливо що на диску.

        Христос посеред нас!




  5. Мирослав сказав:

    Слава Ісусу Христу! Котрий день вже прослуховую і передивляюсь «Путівник Прочанина» і отримую істинне душевне задоволення! Особливо приємно ще раз «зустрітись» з тими місцями, де побував. Бачу востаннє Ви оновлювали 12-го місяця 2017 року. Невже цей проект зупинили? А так хотлось би почути про Кирилівьку церкву, Аскольдову могилу, Китаївську пустинь, Церковщину і ще і ще!


  6. диякон Борис сказав:

    Слава Ісусу Христу! Захоплююсь вашою працею на ниві Христовій. Нехай Господь воздасть вам за ваш труд. Але хочу поділитись із вами певною проблемою. Я маю послух займатися із дітьми у Школі Закону Божого. Нещодавно нам подарували телевізор, і ось така проблема: відео для дітей з Біблійної історії, і взагалі про Бога, Божі заповіді, про храм і богослужіння українською мовою майже немає. Можливо ви могли б, в міру ваших можливостей, поповнити цю прогалину. Це було б велике і боговгодне діло. Ще раз дякую за ваші старання, вже здійснені і майбутні.


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура














Нагору