Медіа-книгаФото, відео, аудіо-програми

25-рiччя Нашої парафiї

img_9362_withlogo 10 березня 2015 р. Б. нашій відновленій парафії св. Архистратига Михаїла виповнилося 25 років. Саме відновленій, бо ми вважаємо себе спадкоємцями тих тисяч і тисяч українців, які вже майже півтисячоліття молилися і моляться в наших дивовижних парафіяльних храмах Київського музею просто неба.

З нагоди ювілею в Михайлівському храмі зібралися ті люди, які започаткували нашу громаду, які брали участь у тому вікопомному богослужінні, коли після довгої перерви, уперше в Києві і в усій Великій Україні у церкві пролунала молитва рідною мовою.

Після традиційної панахиди по Тарасові Шевченку було відслужено подячний молебень, який очолив Архієпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав — один із борців за третє відродження УАПЦ.

Нам завжди є за що дякувати Богові. Та за ці найщасливіші у житті перші 25 років відродженої парафії — подяка особлива.