Христос воскрес, «Наша Парафія», 2012

Щойно зверстана нотна збірка (pdf, 22 сторінки), до якої входять твори українських композиторів та іншомовні твори.

Частину творів вже опубліковано на сайті у розділі Великдень — «Христос воскрес» нашої Нотної Бібліотеки; решту ще публікуватимемо.

• Христос воскрес («Наша Парафія») (pdf, 396 КБ)
  • 3 відгуки
    to «Христос воскрес, «Наша Парафія», 2012»
    1. Ірина сказав:

дякую вам за цю чудову збірку! Божого благословення!

2. Юрій Комзюк сказав:

Виправте, будьте ласкаві, помилкову тональність на «Христос Воскрес (Київське) на першій сторінці (із сі-бемоль мажору на соль-мінор). Воно, ніби і не важливо, але, все-ж не приємно

• Дмитро сказав:

Так, там «Ре мажор → соль мінор», локально це вже виправлено, але для сайту ще не переробили ні твір, ні збірку. Дякую Вам, зробимо.

upd: Сам твір уже перевиклав, збірку треба перезібрати.