«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаМолитвиМолитви за Україну та її захисникiв

Покаянна молитва пророка Даниїла

Подаємо скорочено. Повнiстю див.: Дан. 9:3–19.

Молю Тебе, Господи Боже великий i дивний, що зберiгаєш завiт i милiсть до тих, якi люблять Тебе i виконують повелiння Твої! Згрiшили ми, чинили беззаконня, дiяли нечестиво, були впертими i вiдступили вiд заповiдей Твоїх i вiд постанов Твоїх; i не слухали рабiв Твоїх, пророкiв, якi Твоїм iм’ям говорили царям нашим, i вельможам нашим, i батькам нашим, i всьому народу країни. У Тебе, Господи, правда, а у нас на лицях сором, як день цей, у царiв наших, у князiв наших i у батькiв наших, тому що ми згрiшили перед Тобою. А у Господа Бога нашого милосердя i прощення, бо ми збурилися проти Нього i не слухали голосу Господа Бога нашого, щоб жити за законами Його. I Вiн виконав слова Свої, якi прорiк на нас, навiвши на нас велику бiду. Господи! за всiєю правдою Твоєю нехай вiдвернеться гнiв Твiй i обурення Твоє вiд мiста Твого, Єрусалима, вiд святої гори Твоєї; бо за грiхи нашi та беззаконня батькiв наших Єрусалим i народ Твiй зневажають усi, хто навколо нас. I нинi почуй, Боже наш, молитву раба Твого й молiння його i споглянь свiтлим лицем Твоїм на спустошене святилище Твоє, заради Тебе, Господи. Прихили, Боже мiй, вухо Твоє i почуй, вiдкрий очi Твої i споглянь на спустошення нашi й на мiсто, на якому наречене iм’я Твоє; бо ми приносимо молiння нашi перед Тобою, уповаючи не на праведнiсть нашу, але на Твоє велике милосердя. Господи! почуй; Господи! прости; Господи! зваж i вчини, не зволiкай заради Тебе Самого, Боже мiй, бо Твоє iм’я наречене на мiстi Твоєму i на народi Твоєму.

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору