БібліотекаМолитвиМолитви за Україну та її захисникiв

Молитва до небесних заступникiв

О великi заступники нашi перед Богом за землю Українську: рiвноапостольний князю Володимире та княгине Ольго, страстотерпцi Оскольде, Борисе, Глiбе та Iгорю, святителi Iларiоне, Макарiю, Петре, Феодосiю, Димитрiю, Арсенiю, Iнокентiю, Iоасафе, Iоане, Павле, Мелетiю, Луко та iншi святителi, преподобнi отцi нашi Антонiю, Феодосiю, Iове, Афанасiю, Федоре — усi преподобнi, праведнi, блаженнi й новомученики та всi угодники Божi, що в Українi просяяли! Почуйте молитву за багатостраждальну Батькiвщину нашу. Згляньтеся на нашу велику бiду i скорботу. Прийдiть на допомогу їй, ублагайте Владичицю святу — Матiр Божу, щоб змилувалася Вона, Милосердна, над нами грiшними. Нехай не вiдверне лиця Свого вiд народу українського за грiхи нашi i стане мiж нами та Сином Своїм i Богом нашим, Якого ми прогнiвили. Пiднявши пречистi руки Свої, нехай ще й ще благає Його милосердя змiнити гнiв на милiсть заради тiєї крови, якої так багато пролито нашими воїнами за правду Божу, за братiв своїх, за вiру православну та рiдну землю; заради знедолених сирiт, що лишилися безпорадними пiсля убiєнних братiв наших; заради тисяч i тисяч покалiчених наших оборонцiв; заради скорботних i обтяжених, що сподiваються Христової втiхи та заступництва Божої Матерi. О святi, нашi рiднi угодники Божi, спонукайте до молитви й такого любого в Українi великого Чудотворця Миколая та всiх апостолiв, пророкiв, мученикiв, святителiв, преподобних i праведних; спонукайте архангелiв i ангелiв та всю Церкву, що торжествує, — ваша бо Русь-Україна у великiй небезпецi в час грiзного суду Божого над нею взиває до вас: спасiть її молитовним заступництвом вашим! Знаємо, грiшнi, що доки ми живi, доти ще не зачинено дверей милосердя Божого, доти Господь iще приймає наше покаяння: тож вимолiть нам у Нього таке покаяння, щоб, караючи, покарав, але смертi й погибелi не вiддав народу нашого. Амiнь.

1 відгук
to «Молитва до небесних заступникiв»
  1. Василь сказав:

Дякую за цю молитву! Читаю майже кожен день. Молю Бога за Україну та її захисників