«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаХристиянство: віровчення та традиціїСвяті, обдаровані благодаттю Божою зцілювати хвороби та допомагати в наших потребах

Бідування ближніх

7.1 Щоби визволитися від муки тим, що померли без покаяння, молиться перед Богом

Паїсій Великий преп. (†V; 2 липня).

7.2 Щоб хворий, якому немає надії одужати, та який страждає сам і мучить інших, скоріш відійшов

Афанасій Афонський (†1000; 18 липня). Таку молитву святий підносив кожного разу, коли передбачав, що хворий не одужає, а помре. Тоді преподобний служив всеношну, а на ранок хворий вже відходив з цього світу.

7.3 Навернення до Церкви тих, що з диявольського зваблення відлучилися від неї

Симеон Стовпник преп. (†459; 14 вересня). Преподобний явив себе нездоланним стовпом терпіння й віри. Він могутній захисник істинної віри та певна поразка облудному спокусникові.

7.4 Заступництво вдовиць, сиріт, вбогих, безборонних, допомога у скруті та зубожінні.

Микола Чудотворець свят. Мир Лікийських (†біля 345; 19 грудня та 22 травня). Святий годувальник вдовиць та сиріт, убезпечення й захист знеможеним та вбогим.

Дмитро Ростовський свят, (†1709; 4 жовтня та 10 листопада). Святитель надзвичайно дбав про бідних, хворих, знедолених та усіляко допомагав їм.

Євстратій, Авксентій, Євгеній, Мардарій та Орест мчч. (†IV; 26 грудня). Ці святі вже після своєї смерті дивним чином врятували монастир під час його зубожіння, коли закінчилася уся їжа.

Всеволод (Гавриїл) благовірн. князь Псковський чудотворець (†1138; 24 лютого та 5 травня). Про нього написано, що він «вдовицям та сиротам заступник та податель їжі, що має лоно своє відкритим, ніхто ж не піде з дому того голодний».

Максим Грек преп. (†1556; 3 лютого). Святий нагадував князю Івану (у 1553 році), щоб той допомагав вдовам та сиротам тих, що загинули під Казанню, потім знов казав царю, що коли він забуде вдов та сиріт, то Божа кара спіткає його і загине його син, царевич.

Передбачення це збулося, бо цар не послухав праведника. Максим Грек сильний заступник знедолених перед Господом.

Мартин Милостивий свят. (†біля 400; 25 жовтня). Своє ім’я «Милостивий» святий отримав від незчисленних своїх діл любові й милосердя до бідних та знедолених.

Іван Милостивий свят. (†600; 25 листопада). Іван прославився безмежною благодійністю. Федір Тирон вмч. (†біля 306; 2 березня, а у високосний рік 1 березня).

Філарет Милостивий (†792; 14 грудня). Милосердний святий щедро допомагав удовам та сиротам, не відмовляв жодному, хто потребував його допомоги.

Зотик Сиродавець преп. пресвітер (†IV; 12 січня). Святий вирізнявся милосердям, любов’ю та допомогою, бідним, сиротам, вдовицям, будував лікарні, будинки для прочан. За звинувачення єресі його було прив`язано до диких коней та замучено. Від самого Господа святий увінчався сяючим нетлінним вінцем та вічною славою.

Власій сщмч. єп. Севастійський (†біля 316; 24 лютого). Допомагає в усіх життєвих справах (та молить Божого благословення оселі).

Євдоким Каппадокіянин прав. (†ІХ; 13 серпня). Через свою добродійність та благочестя сподобився нетління мощей.

Ангел Охоронитель.

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура














Нагору