БібліотекаБогослужбові книжки, церковні піснеспіви

Псалтир давньоукраїнський 1643 року (в українській транслітерації)

8 відгуків
to «Псалтир давньоукраїнський 1643 року (в українській транслітерації)»
  1. Олена сказав:

ЩИРО ДЯКУЮ ВАМ!!!

2. Андрій Смирнов сказав:

Чи можна завантажити Псалтир одним файлом?

3. Василь Рудейко сказав:

Скажіть, будь-ласка, а з якого видання подані сідальні і молитви вкінці катизм, бо в Київському псалтирі 1643 року на Вашому сайті я їх чомусь не міг знайти.

4. Раб Божий Валерій сказав:

А чому був перекладений тільки псалтир, а не все разом?

• Дмитро сказав:

А що «все разом»? Розумієте, це київське видання Псалтиря (1643), а не «всього разом». І на цій сторінці — транслітерація цього Псалтиря.

Я додав титул видання на сторінку, див. вище. Можете взяти фотокопію оригіналу у форматі PDF і роздивитися.

• Раб Божий Валерій сказав:

Наскільки я пам’ятаю, там є молитви вечірні (поклінні молитви в кінці) та вранішні.

• Дмитро сказав:

Так, справді, це Псалтир з Полууставу, крім Псалтиря там є ще ~450 розворотів (Псалтир зайняв ~150).

Ні, на цій сторінці тільки Псалтир. Псалтир транслітеровано повністю.