«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаБогослужбові книжки, церковні піснеспівиЛітургікон, або Служебник

Освячення зілля

Освяченим зілля відправляється згідно з місцевою традицією — або вдень Винесення Чесного Хреста Господнього (1 серпня), або в свято Успіння пресвятої Богородиці (15 серпня), після заамвонної молитви.

Диякон: Господеві помолімось.

Люди: Господи, помилуй.

Священик: Господи Боже наш, Величний і Премудрий Створителю світу і всієї краси його. Які величні діла Твої, які прекрасні творіння Твої! Але найбільш нам видимі Твоя любов та піклування. Твою безмежну ласку, Милосердний Господи, виявляєш Ти у великих і в малих творіннях Своїх до нашого грішного людського роду, обдаровуючи нас і землю нашу всіма родами рослин на поживу, втіху й науку нашу, щоб, у них кохаючись, ми навчалися Твоєї премудрости й душею підносились до Тебе, Отче світу, від Якого виходить всяка добра пожива і всякий дар звершений.

Благослови ж, Господи, і освяти це зілля, яке виростила з Твоєї ласки земля наша в цьому році; діла рук наших виправляй; від усякої нечистоти, що пристала до них через гріхи наші, очищай і освячуй Своєю благодаттю через окроплення водою цією свяченою.

О, Господи, за молитвами пресвятої Богородиці і всіх святих, благослови , очисти й освяти це зілля, що вірні раби Твої для освячення принесли, і всяку рослину і квіти, що на поживу й утіху нашу, на духовну й тілесну користь Ти нам у цьому році вродив, щоб, утішаючись і живлячись із них, ми освячувалися святими Твоїми дарами і Небесного Твого Царства сподобились та славу Тобі віддавали на віки вічні.

Люди: Амінь.

Священик кропить свяченою водою зілля, виголошуючи: Благословляється і освячується зілля це окропленням води цієї свяченої в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа.

Люди: Амінь. Владичице, прийми молитви від нас, рабів Твоїх, і визволи нас від усякої біди й печалі.

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору