«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаБогослужбові книжки, церковні піснеспівиЛітургікон, або Служебник

Молитва на освячення артоса

Священик читає молитву над артосом.

Диякон: Господеві помолімось.

Люди: Господи, помилуй.

Священик: Боже Всесильний і Господи Вседержителю! Ти рабу Твоєму Мойсеєві при виході Ізраїля з Єгипту для звільнення людей Твоїх від гіркого рабства фараонового звелів заколоти ягня, що прообразувало заколотого на хресті з волі Своєї ради нас Агнця, що взяв гріхи всього світу, Улюбленого Сина Твого, Господа нашого Ісуса Христа. Ти й нині, смиренно молимо Тебе, споглянь на хліб цей і благослови й освяти його; бо і ми, раби Твої, на честь і славу, і на спомин славного Воскресіння Сина Твого, Господа нашого Ісуса Христа, через яке від вічного рабства ворожого і від пекельних кайданів визволення, свободу й виведення одержали, перед Твоєю величністю нині, у цей всесвітлий, преславний і спасительний день Пасхи, приносимо його. А нас, що приносимо його й цілуємо та споживаємо, учасниками Твого небесного благословення сотвори і всяку хворість і недуги від нас Твоєю силою віджени, здоров’я всім подаючи.

Бо Ти єси Джерело благословення й Податель зцілення, і Тобі славу возсилаємо, Безначальному Отцю з Єдинородним Твоїм Сином, і Пресвятим і Благим і Животворчим Твоїм Духом, нині, і повсякчас, і на віки вічні.

Люди: Амінь.

Священик кропить артос свяченою водою, виголошуючи:

Благословляється і освячується артос цей окропленням води цієї свяченої в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. (Тричі).

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору