Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Наддніпрянська школа Сіверсько-чернігівська школа Слобожансько-полтавська школа Східноподільська школа Поліська школа Волинська школа
Волинська область, Луцький р-н, с. Несвіч

Михайлівська церква та дзвіниця
1771 рік

Хрещата волинська церква — не така вже й велика рідкість. Але у Несвічі вона по-особливому співмірна і врівноважена. Всередині — так само. Бо приділи і бабинець об’єднані із навою також співмірними арками-вирізами, утворюючи єдиний простір. Дзвіниця — одночасна із церквою, хоча її завершення, схоже, походить із пізнішої епохи.

Усі фото

Церква з південного заходу