Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Наддніпрянська школа Сіверсько-чернігівська школа Слобожансько-полтавська школа Східноподільська школа Поліська школа Волинська школа
Рівненська область, Рівненський р-н, с. Грушвиця Перша

Покровська церква
1766 рік

Церква у Грушвиці — проста і мила, як волинська природа. Ще й місце для неї вибрано з неабияким смаком. Щоправда, деякі бузувірні нащадки побожних предків перед самісіньким входом на затишне церковне обійстя влаштували генделик — ось така нині селяві. Фундатором церкви джерела називають такого собі пана Камінського. Цікаво, як би він поставився до гендлярського сусідства?

Але годі вже ятрити морально-естетичні рани. Краще просто обійдімо навколо гарного храму, помилуймося на шикарні краєвиди, що відкриваються із церковища, і поїдьмо собі далі, шукати нових пригод і церков. Чого і вам бажаємо!

Усі фото