Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Наддніпрянська школа Сіверсько-чернігівська школа Слобожансько-полтавська школа Східноподільська школа Поліська школа Волинська школа
Рівненська область, Рівненський р-н, с. Грабів

Георгіївська церква
1775 (1755?) рік

Дати будівництва церкви в різних джерелах різняться на 20 років, але то дарма — пам’ятка заслуговує на пильну увагу незалежно від того.

Попри прибудовану у 1869 році єпархіальну дзвіницю, святиня вирізняється гармонійністю і оригінальністю.

Остання уособлена в архаїчних верхах бабинця і вівтаря — квадратних у плані і покритих наметами. Звісно, картинку підпсував євроремонт 2014 року, але така вже нині доля майже усіх волинських церков. Суворе воно, ХХІ століття…

Усі фото