«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 

Наш MIDI player

Наш MIDI player

Сьогодні (25.03.2016) додали до Медіатеки можливість прослуховування MIDI файлів безпосередньо з переглядача.

«Наш MIDI player»™ призначено і для ознайомлення з творами Медіатеки, і для навчання — можливості вимикати певні «голоси» (канали MIDI), що, сподіваємося, допоможе хористам вивчати партії :).

Проте цей засіб має певні обмеження, більшість із яких зумовлено особливостями формату MIDI, а також особливостями відтворення MIDI у веб-переглядачеві.

Оскільки файл міді містить до 16-ти каналів, кожен із яких може нести інформацію про звучання великої кількості доріжок, — а програмно ми можемо вимикати/вмикати саме канали — «наш MIDI player»™ аналізує усі канали та сортує їх за висотою звучання. Таким чином, номери на кнопках означають умовні «голоси» (1 — найвище звучання, 16 — найнижче), а підказки над кнопками показують, який саме канал можна вимкнути чи увімкнути.

У нашій Медіатеці трапляються файли MIDI, зґенеровані різними програмами, вони можуть мати різну структуру, кількість виявлених каналів може відрізнятися; крім того, стабільність звучання дуже сильно залежить від потужності та/чи завантаженості комп’ютера, але загалом цей програвач знадобиться хористам :)

Ми дуже на це сподіваємося :)

Якщо матимете питання чи зауваження — пишіть на нашу адресу, будемо раді та вдячні. Програма ще дуже «свіжа», будемо працювати далі.

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.

Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору