Наша парафія видала нову брошуру: «Хрещення: Що потрібно знати кожному»

Ця брошура відповідає на багато питань, які виникають у людей, що приходять хреститися чи хрестити діток. «Що таке Хрещення?», «Чому хрестять немовлят?», «Яких істин потрібно вчити дитину найперше?», «Чи може бути присутня на Хрещенні рідна мати?», «Що таке воцерковлення?», як відбувається Хрещення; які книжки варто читати охрещеним — та багато іншого дізнаються читачі з цього видання.

Книжечку чудово ілюстровано українськими іконами та гравюрами.