День пам’яті Ченстоховської чудотворної ікони Божої Матері

Ченстоховська ікона Пресвятої Богородиці

Сьогодні — 19 березня — день пам’яті Белзької (Ченстоховської) чудотворної ікони Божої Матері

Молитва
О, Маріє, наша, люба Ченстоховська Владичице, поглянь прихильно на Твої діти в цьому змученому і грішному світі. Обійми нас Своєю люблячою Материнської турботою. Захисти нашу молодь від безбожної путі; допоможи нашим дітям прожити многії літа, щоб вони приготувалися до Небесної Батьківщини; захисти беззахисних ненароджених дітей від убивання і будь нашою силою проти всіх гріхів. Збережи Своїх дітей від усякої ненависті, кривди та війни. Наповнюй наші серця, наші родини та наш світ миром і любов’ю Твого Сина, якого Ти обіймаєш так ніжно. О Царице і Мати, будь нашою Втіхою та Силою в ім’я Свого Божественного Сина. Амінь.

Зайдіть на сторінку чудотворної ікони, де ви зможете докладніше прочитати про неї.