Конкурс на три найкращі Херувимські пісні

(Виправлено 21 лютого 2011 року) Увага! Видавничим відділом «Нашої Парафії» видано унікальну нотну збірку: «Херувимська пісня України та її Діаспори. Антологія».

Видавничий відділ парафії святого Архистратига Михаїла оголошує конкурс на три найкращі Херувимські пісні сучасних українських композиторів.

Конкурс триватиме до 1 січня 2010 року.

Твори переможців увійдуть у збірку 80-и Херувимських пісень — своєрідну антологію української музичної культури — видання якої заплановано на лютий 2010 року.

Твори мають відповідати вимогам богослужіння. Мова — українська чи церковнослов’янська в українській транслітерації.

Церковнослов’янський текст:

Іже Херувими тайно образующе і Животворящей Тройці трисвятую піснь припівающе, всякоє нині житейськоє отложим попеченіє.

Амінь. Яко да Царя всіх подимем, ангельськими невидимо дориносима чинми. Алилуя, алилуя, алилуя.

Український текст:

Ми, таємно Херувимів з себе уявляючи і Животворчій Тройці трисвятую пісню співаючи, відкладімо нині всякі житейські піклування.

Амінь. Щоб прийняти нам Царя всіх, що Його у славі проводять ангельські чини невидимо. Алилуя, алилуя, алилуя.

«Херувимські» надсилайте на адресу scores@parafia.org.ua.