«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
Медіатека >> Духовні твори >>

Микола Леонтович, Велика ектенія

Камерний хор «Київ»

Голос за священика — Микола Гобдич

6 відгуків
to «Велика ектенія»
 1. Оля сказав:

  Слава Ісусу Христу! Чи не могли б ви переслати ноти Великої ектенії, ті що співає хор «Київ» під диригуванням М. Гобдича для Божої слави. Наперед щиро дякую.

  • Дмитро сказав:

   Навіки слава Богу! Олю, чи не можете трохи точніше — коли співав, де саме, що то був за виступ? Це Леонтовича, з цього диска? Чи щось інше?

   • Оля сказав:

    П. Дмитре, я веду мову за твір під яким ми пишемо відгуки. Тут є прикріплені ноти Великої ектенії(PDF). Однак, якщо порівнявши прикріплені ноти та аудіозапис хору «Київ», можна почути, що хор співає ектенію М. Леонтовича, але в чиїсь обробці (можливо Гобдича). Власне мене і цікавить Велика ектенія в новій обробці, тій що на аудіозапису.

    • Дмитро сказав:

     Прикріплені ноти взято з видання М. Гобдича: «Микола Леонтович. Духовні твори». БХК ІІІ-6.3. Бібліотека хору «Київ», 2005.

     Можливо, хор співав із партитури з правками Гобдича, але тих нот у нас немає.

 2. Оля сказав:

  Дякую за турботу.


 3. Тетяна сказав:

  Яка краса неймовірна! Благодатна, мирна, глибока!


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.

Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору