Медіатека >> Духовні твори >>

2. михайло сказав:

мирон федорів уже помер.
    у 2004р ульвові було видано церковні пісні на міш. хор
    оригінальні партитури написані рукою геніального композитора

• Редакція Нашої Парафії сказав:

Щиро дякуємо Вам, шановний пане Михайле! Якщо у Вас є якісь дані про цього композитора, а також можливість надати його твори задля поширення — буде Вам дуже вдячні! Адже про нього майже нічого невідомо: прикро.
      Храни Вас, Господи! Просимо надсилати нам інформацію і твори на адресу: anna@parafia.org.ua

• михайло сказав:

про автора
        мирон федорів- студіював музику у варшаві,відні,зальцбурзі,частково
        у чікаго та філадельфії. він видав низку праць,яку спонсорували єпископи,отці василіяни,сестри василіянки в сша.
        співпрацював з такими диригентами ю.яримович,я.кокорудз,в.притоцький,в.божик, саме для хорів в сша і
        канади писалася музика.

посилання на с.марію бернарду аркантин чсвв