«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
Медіатека >> Пісні >>

Ой у полі тихесенький вітер віє, аранж. Бориса Лятошинського

Соло — В. Митряєв

7 відгуків
to «Ой у полі тихесенький вітер віє»
 1. Вадим сказав:

  Хочу повідомити, що обробка ця зроблена Вадимом Мітряєвим власноруч. Мелодію взято зі збірника обробок Леонтовичем народних пісень, тобто, мелодія пісні теж народна. ЛЕОНТОВИЧ не має відношення до цієї обробки.

  • Дмитро сказав:

   Дякую. Проте, здається, на цій сторінці Леонтовича згадали тільки Ви.

   • вадим сказав:

    Так – Лятошинський.. наразі шукав Леонтовича, то автоматично написав.. але справа ж в тому, що ані Лятошинський, ані Леонтович – ні до чого тут )))

    • Дмитро сказав:

     На жаль, не маю під рукою диска (весь час у частині, диск вдома). На жаль, не маю інших офіційних джерел інформації. Спробую перевірити пізніше.

     • вадим сказав:

      а ви це ніяк не перевірете – на диску написали Лятошинський із міркуваннь «авторських прав». але ж я писав цю партитуру, я ж знаю, що на сьогодні вона є ТІЛЬКИ в мене, навіть в капелі Ревуцбкого жодного примірника вже немає за ці роки )))))

      • Дмитро сказав:

       На жаль, не знаю, що Вам відповісти. Ми писали всі дані з диска, і для мене він досі є єдиним офіційним джерелом інформації.

       Можливо, п. Юрій Курач може нам написати чи подзвонити і розʼяснити ситуацію.

       • вадим сказав:

        ок! але якщо колись комусь знадобляться ноти цього твору – насьогодні я, автор, єдиний маю ці ноти ))))
Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.

Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору