«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
Медіатека >> Духовні твори >>

Благослови, душе моя, Господа (розспів Києво-Печерської Лаври)

6 відгуків
to «Благослови, душе моя, Господа (розспів Києво-Печерської Лаври)»
 1. Ольга сказав:

  Доброго дня! Дуже сподобались духовні твори. Чи можна скачати їх на власний комп’ютер? Дякую!

  • Дмитро сказав:

   Так, звичайно. Клацайте на посиланні «mp3», вискочить віконечко з посиланнями. Так само вискакуватиме з посиланнями на ноти у форматах pdf та midi тощо. 2. Володимир сказав:

  Дякую Вам за Вашу працю. Так чудово, що є такі сайти, де і душа зігріється і нові знання та необхідну молитву знайдеш. Низький уклін Вам. Ви робите таку корисну справу для людей. Хай Господь Вам допомагає.


 3. Руслан сказав:

  ДАЙ БОЖЕ ВАМ ЗДРОВ’Я, БЛАГОСЛОВІННЯ ГОСПОДНЬОГО НА ВАШУ ПРАЦЮ Й НАСНАГИ ВАМ В ДУХОВНІЙ ПРАЦІ ЯК ДЛЯ НАС СЛІПИХ ДУХОВНО, ДЛЯ НАШОГО СПАСІННЯ ДУШІ, Й ВАМ ДЛЯ ПІДІЙМАННЯ В ВИСОЧИНЬ ДУХОВНУ.


 4. Зінаїда сказав:

  Дуже дякую всім, хто працює над сайтом, турбується про нас і розміщує такі потрібні й цікаві матеріали. Спаси вас, Господи!


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.

Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору