Медіатека >> Духовні твори >>

Благослови, душе моя, Господа (розспів Києво-Печерської Лаври)

6 відгуків
to «Благослови, душе моя, Господа (розспів Києво-Печерської Лаври)»
  1. Ольга сказав:

Доброго дня! Дуже сподобались духовні твори. Чи можна скачати їх на власний комп’ютер? Дякую!

• Дмитро сказав:

Так, звичайно. Клацайте на посиланні «mp3», вискочить віконечко з посиланнями. Так само вискакуватиме з посиланнями на ноти у форматах pdf та midi тощо.

2. Володимир сказав:

Дякую Вам за Вашу працю. Так чудово, що є такі сайти, де і душа зігріється і нові знання та необхідну молитву знайдеш. Низький уклін Вам. Ви робите таку корисну справу для людей. Хай Господь Вам допомагає.

3. Руслан сказав:

ДАЙ БОЖЕ ВАМ ЗДРОВ’Я, БЛАГОСЛОВІННЯ ГОСПОДНЬОГО НА ВАШУ ПРАЦЮ Й НАСНАГИ ВАМ В ДУХОВНІЙ ПРАЦІ ЯК ДЛЯ НАС СЛІПИХ ДУХОВНО, ДЛЯ НАШОГО СПАСІННЯ ДУШІ, Й ВАМ ДЛЯ ПІДІЙМАННЯ В ВИСОЧИНЬ ДУХОВНУ.

4. Зінаїда сказав:

Дуже дякую всім, хто працює над сайтом, турбується про нас і розміщує такі потрібні й цікаві матеріали. Спаси вас, Господи!