«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 

Володимир Якимець

Якимець Володимир Ярославович (28.07.1974, Львів). Лауреат Шевченківської премії, художній керівник вокальной формації «Піккардійська Терція», тенор, композитор.

Володимир Якимець (у народі — Дональд) народився 28 липня 1974 року у Львові. Перший сольний концерт відбув у яслах на кухні, куди його директивно забрали кухарки, аби прослухати колядки. Відтак, першим гонораром стали смачні запіканки.

До музичної школи Дональд вступив раніше, ніж до загальноосвітньої — відсвяткувавши п’ятиріччя, почав опановувати фах піаніста. Наступною професійної сходинкою стало навчання у Львівському державному музичному училищі на факультеті теорії музики, а згодом — у Вищому державному музичному інституті ім. М. Лисенка (факультет хорового диригування). На третьому курсі Дональд вирішив займатися самоосвітою та власноруч забрав документи з консерваторії. Аби теорію, яку викладали в музучилищі, закріпити на практиці, 1992 року він разом із однодумцями заснував мішаний хор. Після нетривалої селекції залишився квартет — Дональд, Славко Нудик, Андрій Капраль та Богдан Богач, який невдовзі розширився до секстету під назвою «Піккардійська терція».

Бог нагородив Володимира багатьма талантами, але ті, які він точно не закопав — це уміння творити та філігранно аранжувати музичні твори. Відчуття стилю та ритму, фіксування найменших вокальних та вербальних півтонів дозволяють йому писати пісні на слова, як загальновизнаних авторитетів, так талановитих поетів-початків. Концепцію піснетворення ніколи не змінював — працювати треба важко й щиро, а сатисфакцією завжди буде подяка публіки. Остання віддячує щоразу на концертах своєю присутністю. Найвищим виявом любові стало присудження Національної премії України імені Тараса Шевченка в березні 2008 року.

16 років Володимир максимально урізноманітнює репертуар — із-поміж трьох сотень пісень, які співає «Піккардійська терція», третина — створена на його музику, понад 70% усіх вокальних творів — аранжовані. Наразі єдиний кавалер у формації.

Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору