«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 

Ігор Цмур

Цмур Ігор Іванович (21.06.1971, м. Ужгород, Закарпаття). Заслужений діяч мистецтв України, директор, головний диригент Хмельницького муніципального камерного хору.

Народився Цмур Ігор Іванович на Закарпатті (м. Ужгород) в сім’ї робітників. У 1990 році закінчив диригентсько-хоровий відділ Ужгородського музичного училища ім. Д. Задора, а у 1998 році — диригентсько-хоровий факультет Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка. У вересні 1998 року Ігор Цмур був прийнятий на посаду головного хормейстера Хмельницького муніципального камерного хору. У 2002 році був призначений міським головою на посаду директора-художнього керівника та головного диригента колективу.

За сумлінну та плідну працю, вагомий особистий внесок у відродженні української національної культури Цмур І. І. двічі був нагороджений Почесними грамотами Міністерства культури та мистецтв України, а також став лауреатом:

  • конкурсу «Людина року — 2002» в м. Хмельницькому в номінації «Митець» в галузі музичного мистецтва
  • міської премії імені Б. Хмельницького в галузі музичного мистецтва (2003)
  • обласної премії імені Т. Г. Шевченка (2004)
  • стипендії Хмельницької обласної державної адміністрації (2006)
  • премії Українського фонду Миру (2007)
  • конкурсу «Кращий за професією у 2007» в м. Хмельницькому в номінації «Кращий працівник культури»
  • стипендії Хмельницької міської ради (2008)

За вагому подвижницьку діяльність спрямовану на відродження духовних цінностей, розвиток національної культури, розбудову і популяризацію хорового мистецтва в Україні в 2009 році Ігор Цмур був удостоєний почесного звання «Заслужений діяч мистецтв України».

Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору