«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 

Рубен Толмачов

Толмачов Рубен Владиславович (16.07.1973, м. Київ). Український хоровий диригент, музикант і співак, заслужений артист України, художній керівник і диригент хорової капели хлопчиків та юнаків «Дзвіночок», автор численних аранжувань і композицій для хору та вокального ансамблю.
Рубен Толмачов — яскраво обдарований український хормейстер. Його перемога в Національному конкурсі диригентів, а також перемоги хору під його орудою — найкраще тому підтвердження.
Леся Дичко

Рубен Толмачов — лауреат Всеукраїнського конкурсу хорових диригентів, член журі міжнародних конкурсів, відмінник освіти України, яскраво та всебічно обдарований музикант, чудовий співак з унікальним голосом, художній керівник і диригент хорової капели хлопчиків та юнаків «Дзвіночок»,  соліст і аранжувальник провідного вокального бренду України «ManSound», ініціатор та організатор Міжнародного хорового фестивалю «Музичні зустрічі».

Завдяки педагогічним здібностям Рубена Владиславовича, його енергії, художньому відчуттю, майстерно підібраному репертуару й авторським аранжуванням «Дзвіночок» не лише відповідає нині рівню професійного хорового колективу, а й має славу одного з найкращих хорових колективів України. Результати роботи Рубена Толмачова найкраще визначити словами народного артиста СРСР, лауреата премії Т. Г. Шевченка, Героя України Лева Венедиктова: «Чудове звучання, неперевершене фразування, чутливі нюанси, інтонаційна прозорість і збалансований ансамбль — усе це говорить про найвищий, світового класу професійний рівень колективу».

Рубен Толмачов — автор численних аранжувань і композицій, що вирізняються вишуканістю та високим професіоналізмом.

Замовити аранжування Рубена Толмачова можна за адресою dzvinochok@ukr.net

Короткі біографічні відомості

Рубен Толмачов народився в Києві 16 липня 1973 року в родині музикантів. 1992 року закінчив Київське музичне училище імені Р. М. Глієра (клас засл. артистки України Горбатенко Г. Л.), у 1997 році — Національну музичну Академію імені П. І. Чайковського (клас народного артиста України Дженкова В. А). По закінчені аспірантури 2000 року викладає (з 2010 року виконує обов’язки доцента) диригування та спеціальні дисципліни на кафедрі хорового диригування НМУ.

З 1993 року працює (з 2001 керує) хоровою капелою хлопчиків та юнаків «Дзвіночок».

З 1993 року — соліст і аранжувальник вокального гурту «ManSound», найвидатнішого акапельного бренду України.

2009 року нагороджений званням заслуженого артиста України.

Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору