НОТИ

Джерела нотних текстів

Нижче подано (ще неповний) перелік джерел нотних текстів, наявних у бібліотеці «Нашої Парафії», у розділі «Ноти».

1. Артемій Ведель. Духовні твори. Ред.-упоряд. Гобдич М.М. і Гусарчук Т. В. Бібліотека хору «Київ» — К. Поліграфічний центр «Геопринт», 2007.
  2. Великодні служби. Партитура: Північна (Полуночниця); Рання (Утреня); Літургія — Антифони. Упоряд. — Анатоль Гноєвий. Третій випуск. — Міннеаполіс, Міннесота, березень, 1977. — 76 с.
  3. М. Березовский. Хоровые произведения. Составление, редакция и вступительная статья М. С. Юрченко. — Київ, «Музична Україна», 1989 — 112с.
  4. Олександр Кошиць. Релігійні твори. За редакцією Зіновія Лиська. Українська Вільна Академія Наук у США. Видавництво ім. З. Лиська, Нью Йорк, 1970.
  5. Кирило Стеценко. Хорові духовні твори. Антологія української духовної музики, серія А: Твори українських композиторів. Концепція видання, упорядкування та спецредакція Мстислава Юрченка. К.: Видавництво «Гроно», 1997.
  6. Духовна музика українських композиторів 20-х років ХХст. Антологія української духовної музики, серія А: Твори українських композиторів. Концепція видання, упорядкування та спецредакція Мстислава Юрченка. К.: Видавництво ім. Олени Теліги, 2004.
  7. Яків Яциневич. Духовні твори. Загальна редакція та упорядкування Миколи Гобдича. — К.: Бібліотека хору «Київ», 2006.
  8. Михайло Вербицький. Духовні твори. Загальна редакція та упорядкування Миколи Гобдича. — К.: Бібліотека хору «Київ», 2004.
  9. Микола Леонтович. Духовні хорові твори. Упорядкування та вступна стаття В. Ф. Іванова. — К.: «Музична Україна», 1993.
  10. Українська сучасна духовна музика (для хорів a capella). Катерина Кучерява, Світлана Острова, Павло Сидько, Дмитро Щириця, Оксана Ярмак. — К.: «Томіріс-Н», 2007.
  11. Літургія (скорочене видання). Збірка проф. Івана Трухлого. Редактор і видавець — д-р Василь Трухлий. — Чікаго, Фундація Катерини Здорик, 1991
  12. Христос воскрес. Тропар Великодня, для мішаного хору. — К.: «Кобза», 1991.
  13. Літургія Іоана Золотоустого. Нотна збірка українських композиторів. Упорядник — Тарас Миронюк. — К.: Бібліотека хору «Дзвони Подолу», 2004.
  14. Піснеспіви Всенічної. Для однорідного чоловічого хору, звичайного наспіву. Упорядкування та редакція свящ. Валерія Семанцо. — К.: Видання Київської Духовної Академії, 1994.
  15. Микола Лисенко. Релігійні твори для мішаного хору. Упорядкування, редакція та вступна стаття М. Юрченка. — К.: «Відродження», 1993.
  16. Микола Дилецький. Духовні твори. Загальна редакція та упорядкування Миколи Гобдича. — К.: Бібліотека хору «Київ», 2003.
  17. Симеон Пекалицький. Духовні твори. Редактор–упорядник, автор методичних рекомендацій — Гобдич М.М. — К.: Поліграфічний центр «Геопринт», 2008. — 56с.
  18. Співи на Літургії. Зредаґував і впорядкував Василь Завітневич. — Нью Йорк, 1963.
  19. Різдвяна псальма. Українські народні колядки та щедрівки. Упоряд. Я. Якубяк. К.: «Музична Україна» — 1992р.
  20. Анатоль Гноєвий. Різдво Христове. Всенічна. Мінн. 1978р.
  21. Служба Божа св. Івана Золотоустого (на чоловічий хор). Музика Івана Козачка. Монреаль, 1979р.
  22. … далі буде.