Медіа-книгаФото, відео, аудіо-програмиПрощі

Путівник прочанина

Радіоподорожі святими місцями

Захоплива серія аудіоподорожей, яку підготував протоієрей Андрій Власенко на Першому каналі Українського радіо (квітень–грудень 2014 р.), дає можливість слухачам відвідати найвизначніші духовні місця України та інших країн світу, почути розповіді про відомі і маловідомі християнські святині.

«Путівник прочанина» допоможе слухачам здолати відстані й час, розширити обрії, наблизитися до святих місць, побувати в скромних сільських церквах і славетних монастирях, пізнати цікаві історичні факти, замислитися про вічне…

Відеофільми

Пізніше за кількома радіопередачами було знято відеофільми, які ми теж представляємо шановним відвідувачам нашого сайту:

1. Почаївська Лавра
  2. Михайлівський Золотоверхий монастир
  3. Густинський монастир
  4. Мгарський монастир
  5. Чернігів
  6. Успенський собор Києво-Печерської Лаври
  7. Видубецький монастир
  8. Лаврські печери
  9. Межиріцький монастир
  10. Храми Музею просто неба в Пирогові

Аудіозаписи

5 відгуків
to «Путівник прочанина»
  1. Тетяна сказав:

Дуже дякую за передачу «Путівник прочанина»! Тут я вперше почула про Манявський Скит. І мене туди потягнуло. У червні 2015 р. я приїхала до Монастиря і прожила там кілька днів. Враження світлі і глибокі. Хочу розповісти про Монастир своїм друзям, тому знову повернулася до вашої передачі. Але я не знайшла першої частини розповіді. Дуже прошу — підкажіть , де її можна почути. Ще раз дякую за програму. Хотілося, щоб вона мала продовження.

• Протоієрей Андрій Власенко сказав:

Дякуємо за добрі слова про наш «Путівник». Другої частини передачі про скит Манявський немає, бо вона чекає на невеличке редагування (у дикторському тексті помічено неточність). З тої ж причини не викладені ще кілька передач, але, як Бог дасть, в скорому часі вони неодмінно з’являться на нашому сайті.

2. Тетяна сказав:

Дякую за відповідь! Буду чекати.

3. Лідія сказав:

Щиро дякую за передачу «Путівник прочанина». Раніше я з великою насолодою слухала її по радіо, а зараз коли є вільна хвилина ще раз прослуховую кожну розповідь. Враження світлі і глибокі, немов і я подорожую разом. Ще раз дякую за «Путівник прочанина». Воістину Ви робите велику справу.