«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаСвятоотцівські твори

Апостольські мужі

Видано з благословення
Святійшого Патріарха Київського
і всієї Руси-України
ФІЛАРЕТА

Апостольські мужі: збірка писань мужів апостольських у перекладі українською мовою викладачів та аспірантів Київської православної богословської академії / під ред. Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета; [автор вступу та передмов до книг прот. Олександр Трофимлюк]. — К.: Видавничий відділ УПЦ Київського Патріархату, 2010. — 304 с.

Зміст

Вступ. Церковна письменність в період мужів апостольських

Про книгу «Вчення Господа, (передане) народам через дванадцатьох апостолів»

Вчення дванадцятьох апостолів. Учення Господа, (передане) народам через дванадцятьох Апостолів

Апостол Варнава

2 відгуки
to «Апостольські мужі»
  1. Василь сказав:

    Щиро дякую за цію чудову книгу, не знав, що українською є переклади. Патріах Філарет хороша людина, нехай Бог йому допомагає! Можна, якось текст у Вас взяти, бо то багато копіювати? Дякую:-)


  2. Олександр сказав:

    Василю, так книга чудова, — вона дає нам взірець морального та духовного життя. Це дійсно — найдавніша неоціненна праця Мужів, котра чимось схожа на «доповнення» Нового Завіту!
    Авжеж, ми вам перешлемо текста, — користуйтеся, читайте, наслідуйте, втілюйте в життя цю скарбничку духовної мудрости на славу Божу :)


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору