«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаСвятоотцівські твори

Апостольські мужі

Видано з благословення
Святійшого Патріарха Київського
і всієї Руси-України
ФІЛАРЕТА

Апостольські мужі: збірка писань мужів апостольських у перекладі українською мовою викладачів та аспірантів Київської православної богословської академії / під ред. Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета; [автор вступу та передмов до книг прот. Олександр Трофимлюк]. — К.: Видавничий відділ УПЦ Київського Патріархату, 2010. — 304 с.

Зміст

Вступ. Церковна письменність в період мужів апостольських

Про книгу «Вчення Господа, (передане) народам через дванадцатьох апостолів»

Вчення дванадцятьох апостолів. Учення Господа, (передане) народам через дванадцятьох Апостолів

 • Перше послання святого Климента, єпископа Римського, до Коринф’ян
 • Опубліковано: 25.12.2013; востаннє змінено: 18.03.2019.
  1. Василь сказав:

   Щиро дякую за цію чудову книгу, не знав, що українською є переклади. Патріах Філарет хороша людина, нехай Бог йому допомагає! Можна, якось текст у Вас взяти, бо то багато копіювати? Дякую:-)


  2. Олександр сказав:

   Василю, так книга чудова, — вона дає нам взірець морального та духовного життя. Це дійсно — найдавніша неоціненна праця Мужів, котра чимось схожа на «доповнення» Нового Завіту!
   Авжеж, ми вам перешлемо текста, — користуйтеся, читайте, наслідуйте, втілюйте в життя цю скарбничку духовної мудрости на славу Божу :)


  3. Володимир сказав:

   Христос Воскрес! Будь ласка зробіть повний зміст зі спископ всіх творів, бо дуже довго переключатись між творами у нижній строці сайту… Дякую!


  4. Денис сказав:

   Слава Ісусу Христу! Можете підправити зміст, тому що на твори Ігнатія Богогосця, Полікарпа … можна потрапити або спеціально ,,загугливши,, їх або переключаючись з 2-го послання Климента Римського на Ігнатія, з нього на Полікарпа ітд… А в змісті відображаються тільки твори святого Климента. Дякую за чудовий сайт!


  Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору