БібліотекаСвяте ПисьмоНовий Завіт. Херсон, 1919 (переклад Пилипа Морачевського, Пантелеймона Куліша, Івана Пулюя)

Третє соборне посланнє святого Апостола Іоана Богослова

Текст Нового Завіту перекладу Пилипа Морачевського розпізнано за виданням «Новий Завіт Господа нашого Іисуса Христа українською мовою. — Херсон. Видання кооперативного товариства «Українська Книгарня», — 1919».

Електронна форма тексту поширюється на умовах ліцензії «Attribution-ShareAlike 3.0 Unported». Посилання на електронне джерело (цю сторінку) обов’язкове.

© Наша Парафія

Глава 1

Старець Гаіові любому, котрого люблю истино.

2. Любий, молюся, щоб у всьому добре тобі велося, і ти здоров був, якож добре ведеться душі твоій.

3. Вельми бо зрадів я, коли прийшли брати, і свідкували про твою правду, якож ти в правді ходиш.

4. Більшоі радости над сю не маю, щоб чути, що діти моі в правді ходять.

5. Любий, ти вірно робиш, коли що робиш для братів і для посторонніх,

6. Котрі свідкували про твою любов перед церквою; добре ти зробиш провадивши іх достойно перед Богом.

7. Вони бо ради імени Його вийши, нічого не прийнявши від невірних;

8. Тим то мусимо приймати таких, щоб бути помічниками правді.

9. Писав я церкві; тільки Диотреф, що побивається за старшуваннєм не приймає нас.

10. Тим, коли прийду, згадаю про його діла, що робить, докоряючи нас лихими словами; і не доволен тим, ні сам не приймає братів, і боронить тим, що хочуть, і з церкви виганяє.

11. Любий, не повертай за лихим і за добрим. Хто добре робить, (той) від Бога, хто ж лихе робить, (той) не бачив Бога.

12. Про Димитрія свідковано од всіх, і від самоі правди; і ми також свідкуємо, і знаєте, що свідченнє наше правдиве.

13. Багацько мав я писати, тільки не хочу чорнилом та пером тобі писати;

14. Надіюся ж незабаром бачити тебе, то й устно поговоримо.

15. Впокій тобі. Вітають тебе друзі. Вітай другів по імени.