Бібліотека

Таранушенко С. А. Наукова спадщина. Харківський період. Дослідження 1918–1932 рр.

Наукова спадщина. Харківський період. Дослідження 1918-1932 рр.

Таранушенко С. А. «Наукова спадщина. Харківський період. Дослідження 1918–1932 рр.: монографічні видання, статті, рецензії, додатки, таранушенкознавчі студії, ілюстрації, довідкові матеріали» / упоряд. О. О. Савчук, М. М. Красиков, С. І. Білокінь; передм. С. І. Білоконя; підготовка тексту та прим. О. О. Савчука, М. М. Красикова; авт. післямови та наук. ред. М. М. Красиков. — Харків: Видавець Савчук О. О., 2011. — 696 с., 702 іл. — (Cерія «Слобожанський світ». Випуск 1).

Придбати книгу можна за адресою, а також звернувшись за телефоном +380954621810

Пропонована збірка класика українського мистецтвознавства С. А. Таранушенка (1889–1976 рр.) містить бібліографічні раритети, що жодного разу не перевидавалися, низку архівних матеріалів, а також праць сучасних дослідників, спеціально написаних для цієї книги. Частина фотоматеріалів друкується вперше, інші ілюстрації у своїй більшості не републі-кувалися. Видання розраховане на істориків архітектури, мистецтвознавців, краєзнавців, а також усіх, кого цікавить історія української культури.
Видання підготовлено до 35-річчя від дня смерті С. А. Таранушенка.

Титул, анотація, зміст

Передмова