«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаМолитвиВеликий православний молитовник

В дорогу — з Богом

Молитва на благословення прочан

Всемогутній Боже, до тих, хто любить Тебе, Ти завжди виявляєш Своє Милосердя і в жодній країні не перебуваєш далеко від тих, хто Тебе шукає.

Будь зі слугами Своїми, які розпочинають цю прощу, і керуй їхньою дорогою згідно з Твоєю Волею. Нехай удень їх береже Твоя Спасаюча Опіка, а вночі освітлюй їх сяйвом Своєї Благодаті, щоб, зміцнені Твоєю присутністю, вони щасливо дійшли до мети своєї прощі, з радістю повернулися додому, словом і життям проповідуючи всім про Твої чудеса, через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Молитва за того, хто збирається в дорогу

Господи Боже наш, Ти є Істиною й Живою Дорогою, Ти подорожував зі слугою Твоїм Йосифом, подорожуй, Владико, і зі слугою Твоїм (ім’я). Від усякого буревію й напасті збережи його, мир та Свою могутність влаштуй навколо нього, щоб він завжди поступав правдиво та згідно Заповітів Твоїх. Нехай він наповниться життєвих і Небесних дарів, і з Твоїм благословенням назад повернеться. Бо Твоє є Царство, і Сила, і Слава, Отця, і Сина, і Святого Духа, сьогодні, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Молитва благословення початку подорожі

Всемогутній Вічний Боже! Ти наказав Авраамові вийти з його землі та з рідного дому, Ти оберігав його безпеку на всіх дорогах його мандрування. Ти провів синів Ізраїля через Червоне море так, що вони й ніг не замочили, а під проводом зірки Ти показав дорогу мудрецям, які йшли до Твого Сина. Господи, будь нам допомогою в потребі, товаришем і втіхою в дорозі, захистом у злиднях, щоб ми під Твоїм проводом щасливо досягнули нашої мети і повернулися до наших домівок, а колись причалили до порту вічного спасіння. Нехай Бог обдарує нас усяким благословенням з Неба, нехай щасливо покерує нашими дорогами, щоб ми серед мінливостей цього світу завжди впізнавали Його турботу, через Христа, Господа нашого. Амінь.

Благословення в дорогу

(Кондак 6, акафіст до св. Миколая)

Весь світ вихваляє тебе, преблаженний Миколаю, швидкого заступника при бідах. Бо багато разів по землі мандруючим і по морю плаваючим, попереджуючи, допомагаючи, разом всіх від злого охороняв ти, тому співаємо до Бога: Алилуя.

Молитва подорожуючих

Коли Апостоли Твої, Ісусе Христе, були на морі під час бурі, Ти прийшов до них, і сказав: «Не бійтеся», — і втихомирив бурю та привів їх спокійно до берега. Так, Господи, і мене бережи в моїй подорожі, будь помічником і захисником для мене перед усіма небезпеками, допомагай мені в труднощах і охороняй від усіляких негараздів, які можуть мені зустрітися в дорозі. Я передаю себе від Твій Всемогутній Покров, а Ти веди мене Своєю Всесильною Рукою і приведи до щасливого завершення моєї дороги. На Твою допомогу я сподіваюся і до Тебе безперестанно буду звертати очі свої. А коли небезпека наблизиться до мене, Ти захисти мене і приведи мене до місця безпечного і землі праведної. Амінь.

Молитва перед виходом з дому

Відрікаюся від тебе, сатано, від твоєї гордості і служінню тобі, і з’єднуюся з Тобою, Христе, в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

(Під час виголошення славослів’я потрібно перехреститися).

Молитва водія до святителя Миколая

Боже Всеблагий і Всемилостивий, Який все охороняєш Своєю Милістю і Чоловіколюбством, смиренно молюся до Тебе: через заступництво Пресвятої Богородиці, святителя Миколая і всіх Святих, охорони від усіляких неприємностей і раптової смерті мене, грішного, і довірених мені людей і допоможи неушкодженими доставляти кожного згідно їхньої потреби. Боже Милостивий! Звільни мене від злого духу порушення правил їзди і алкоголю, які викликають нещастя і наглу смерть без покаяння. Спаси і допоможи мені, Господи, з чистою совістю дожити до глибокої старості, без тягара провини за вбитих і покалічених через мою байдужість людей, і нехай прославиться Ім’я Твоє сьогодні і, повсякчас і, на віки вічні. Амінь.

Перша молитва на благословення автомобілів (або інших транспортних засобів)

Боже, Ти силою Свого Слова створив цілий Всесвіт, дав людині владу над усім створінням, а також силу, щоб вона могла вдосконалювати світ згідно з задумами Твоєї Волі. Вчини так, щоб ці автомобілі (назва транспорту), витвір Твій й людської праці, завдяки Твоєму Благословенню служили для добра людини, для її праці та відпочинку. Як ефіопу, який читав Святе Писання, перебуваючи в колісниці, Твій слуга Филип сповістив Добру Новину, й охрестив його, так і Твоїм вірним слугам покажи дорогу спасіння, щоб, підтримані Твоєю Благодаттю, вони робили добрі вчинки і після всіх трудів земної мандрівки заслужили вічного щастя.

Вислухай наші прохання і поблагослови ці автомобілі (назва транспорту) та їхніх водіїв. Нехай їх супроводжують і бережуть від усіляких небезпек: Пресвята Діва Марія, яка поспішала гірською стежкою до своєї родички Єлизавети, святий Рафаїл і Святі Ангели. Через заступництво Святого Христофора, покровителя водіїв, збережи, Господи, всіх тих, хто їздитиме цими автомобілями (назва транспорту), від усіляких нещасть для душі й тіла, щоб вони могли безпечно доїхати до місця призначення.

Боже невичерпного добра! Поблагослови ці автомобілі (назва транспорту), творені людьми, щоб вони їм служили, і вчини так, щоб усі, хто буде ними користуватися, робили це на славу Тобі, для власної користі та користі своїх близьких, через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Друга молитва на благословення автомобілів (або інших транспортних засобів)

Всемогутній Предвічний Боже, Ти створив усі сили природи на Свою славу і на користь для людей, Тобі усердно молимося: зішли з Небес Своє Благословення на цей автомобіль (назва транспорту) і на все приладдя його. Твоєю вседоброю запобігливістю збережи його цілим та неушкодженим, допомагай слугам Твоїм, які будуть на ньому подорожувати, і пошли їм Благодать Твою, щоб виконуючи Закони Твої тут на землі і дороги Заповітів Твоїх зберігаючи, змогли щасливо зайти до Небесної батьківщини.

Владико, Господи Боже наш, вислухай молитви наші, які сьогодні Тобі приносимо, і правицею Твоєю Святою благослови автомобіль (назва транспорту) цей, пошли твоїх Ангелів Хоронителів, щоб усі, що схочуть на ньому подорожувати, були збереженими і захищеними від усіляких злих випадків. Бо Твоя є влада, і Твоє є Царство, і Сила, і Слава, і Тобі славу віддаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору