«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаМолитвиВеликий православний молитовник

Молитви-прохання

Молитва на всяке прохання

Споглянь, Владико Чоловіколюбче, милостивим оком на рабів Твоїх і почуй благання наші, що з вірою просимо, як і Сам Ти сказав: «Усе, що в молитві проситимете, віруйте — одержите, і буде вам, і знов: просіть, і дасться вам». Тому і ми, що надіємось на милість Твою, хоч і недостойні, просимо: подай милість Твою рабові твоєму (ім’я) та задовольни добре бажання його, в мирі та спокої, у здоров’ї та довговічності все життя його збережи. Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва друга на всяке прохання

Господи Боже наш, вислухай голос моління нас грішних і помилуй рабів Твоїх (імена), милістю і щедротами Твоїми виконай усі прохання їхні і пробач їм гріхи вільні і невільні, прими їхні молитви та пожертви перед Престолом Владицтва Твого. Охорони їх від усіх ворогів видимих і невидимих, від усякої напасті, біди, смутку і немочі звільни, дай їм здоров’я та довголіття. Поглянь, Владико Чолоковіколюбче, милостивим оком Твоїм на рабів Твоїх, і почуй молитви наші, які ми з вірою приносимо, бо Ти Сам сказав: усе що в молитві просите, віруйте — і буде вам, і знову: просить, і дасться вам. Тому й ми, хоч і недостойні, надіючись на милість Твою, просимо: подай милість Твою рабам Твоїм і виконай добрі бажання їх, у мирі, спокої, здоров’ї та довголітті всі дні їх збережи, просимо Тебе, скоро вислухай і помилуй. Амінь.

Терпіння і боротьба зі злом. Молитва в терпінні

Всемогучий Боже! Твоє Провидіння опікується всім створінням, і нічого в світі не діється без Твоєї Святої Волі чи Твого допусту. Ти, Господи, знаєш мій біль і мої терпіння, пішли мені Твою Святу Ласку, щоб я витримав у надії і терпеливості так довго, доки це Тобі подобається. Прийми ці терпіння як покуту за мої гріхи, нехай вони очистять мою душу і полегшать мою дорогу до Неба. Найсолодший Ісусе, допоможи мені нести мого хреста, навчи мене, як я маю наслідувати Тебе і з Тобою разом терпіти. Ти сказав: «Прийдіть до мене всі струджені і обтяжені, і я заспокою вас». Ісусе, потіш мене, навчи в кожній хвилині мого життя бачити Божу Волю і вірно виконувати її. Ісусе, укріпи мене в моєму терпінні. Мати Божа, випроси для мене у Твого Сина Ласку терпеливості. Амінь.

Молитва за тих, хто у в’язниці

Господи Ісусе Христе, Боже Наш, святого апостола Твого Петра від кайданів і тюрми без всякої шкоди звільнивший, смиренно молимося до Тебе, прийми милостиво цю жертву, щоб позбавилися гріхів слуги Твої (слуга Твій, слуга Твоя) (ім’я) в тюрму посаджені і молитвами їхніми та нашими, як Чоловіколюбець, всесильною Твоєю Правицею від всіляких злих обставин охорони і на свободу щасливо виведи. Амінь.

Молитва про перемогу над спокусами

Господи Милосердний! Ти створив людину, щоб душею і тілом прославляла Тебе і вірно Тобі служила. Ти вчинив моє тіло храмом Святого Духа й освячуєш мене щоразу, коли в Пресвятій Тайні Євхаристії я приймаю Найсвятіше Тіло і Кров Твого Єдинородного Сина Ісуса Христа.

Дай мені, Господи, силу, щоб я міг мужньо й успішно переборювати спокуси злого духу та всі мої низькі пристрасті й пожадання. Зачини двері мого серця перед жаданням земної слави та скороминущого майна, не дай доступити до мене ненависті й заздрощам, віджени від мене гріховні думки та бажання і дай мені силу подолати їх. Дозволь, щоб я через щоденні перемоги, віддав усі мої сили душі й тіла Тобі на служіння.

Укріпи, Господи, Твоєю Милістю мою слабку людську природу, допоможи мені, щоб я щораз більше освячував себе, а колись у майбутньому житті прийми мене до Твоєї Небесної Слави разом з усіма Святими й тими, хто вірно служив Тобі.

Пресвята Богородице, Мати моя Небесна, зглянься на мене, бо я віддався Тобі в опіку й Тобі хочу належати, рятуй і підтримуй мене під час моїх спокус. Амінь.

Молитви при спокусі, на зміцнення

1. Свята страшна сило Животворчого Хреста, просвіти мене! Навчи мене, Господи, молитися і вірити Тобі, пошли ангела-охоронителя на зміцнення сил і освячення душі. Світло небесне від престолу Правди, зійди і зміцни мене.

2. Зміцни мене, Господи, у боротьбі моїй, не дозволь лукавому змієві мати владу наді мною, не дай загинути в безодні безчестя мого. Зміцни у несенні хреста мого. Амінь.

Молитва про визволення від нечистих помислів

Владико, Господи Боже мій, у руках Твоїх доля моя. Спаси мене Сам з милости Твоєї, не дай мені загинути у гріхах моїх і не допусти підкоритися плоті, що оскверняє душу мою. Твоє бо я творіння, не зневажай діло рук Твоїх, не віддаляйся, змилосердися і не посором, не покинь мене, Господи, бо я немічний і до Тебе, Покровителя мого, Бога, вдаюся: зціли душу мою, бо я згрішив перед Тобою. Спаси мене з милости Твоєї, бо Ти піклувався про мене від юности моєї, — нехай посоромляться ті, що хочуть віддалити мене від Тебе через грішні вчинки, помисли непристойні, спомини нечисті; віддали від мене всяку розпусту й великі пороки. Бо Ти один тільки Святий, один Кріпкий, один Безсмертний, у всьому незрівнянну могутність маєш, і від Тебе одного подається всім сила проти диявола і воїнства його. Бо Тобі належить всяка слава, честь і поклоніння, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва від чаклунства

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, охорони мене заступництвом святих Твоїх ангелів, молитвами Всепречистої Владичиці нашої Богородиці і Вседіви Марії, силою Чесного і Животворчого Хреста, святого архістратига Божого Михаїла та інших небесних сил безтілесних, святого пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, священномученика Кіпріана і мучениці Юстини, святителя Миколая, архієпископа Мирлікійського, чудотворця, святителя Лева, єпископа Катанського, святителя Микити Новгородського, святителя Іоасафа Білгородського, святителя Митрофана Воронезького, преподобного Сергія, ігумена Радонезького, преподобних Зосими і Савватія Соловецьких, преподобного Серафима Саровського, чудотворця, святих мучениць Віри, Надії і Любові та матері їхньої Софії, святого мученика Трифона, святих і праведних богоотців Якима і Анни і всіх святих Твоїх, допоможи мені, недостойному рабу Твоєму (ім’я), визволи мене від усіх підступів ворожих, від усякого зла, чаклування, чарівництва і від людей лукавих, щоб не змогли вони вчинити мені що-небудь зле.

Господи, світлом Твого сяяння охорони мене зранку, в полудень, увечері й під час сну та силою благодаті Твоєї відверни, віддали всякі злі нечисті сили, що діють за намовою диявола. А якщо задумане зло почало свою дію, зупини його та поверни в безодню пекельну, бо Твоє є царство, і сила, і слава Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Молитва про дарування молитви

Навчи мене, Господи, усердно молитися до Тебе з увагою і любов’ю, без яких молитва не буває почутою! Нехай не буде в мене недбалої молитви, яка приводить до гріха. Амінь.

Молитва про дарування розуміння

Даруй, Господи, мені, недостойному, благодать розуміння, щоб розпізнавати все те, що є Тобі приємним, і не тільки розпізнавати, але і виконувати його та не приставати до порожнього або гріховного, щоб співстраждати зі страждаючими і бути милосердним до всіх грішників. Амінь.

Молитва про дарування терпіння

О, дивний Сотворителю Чоловіколюбний Владико, Багатомилостивий Господи! З серцем засмученим і смиренним молюся до Тебе: не погорди молитвами мене грішного, не відкинь моїх сліз і ридання, почуй мене, як жінку-хананеянку, і прийми як блудницю, прояви і на мені, грішному, велику Милість Чоловіколюбства Твого. Ризою Твоєю Чесною захисти мене, помилуй і підкріпи мене, щоб всі біди і напасті, які посилаються від Тебе, я перетерпів з подякою, в надії на вічне блаженство. Найперше смуток мій на радість перетвори, щоб не впав я у відчай і не загинув нерозкаяним. Бо Ти є Джерелом милості і Надією спасіння нашого, Христе Боже наш, і Тобі славу возсилаємо з Безначальним Твоїм Отцем і з Пресвятим, Благим і Животворним Твоїм Духом, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Молитва на відречення від гріховних зв’язків

Відсічи, Господи, таємні пута, що зв’язують мене з життям колишнім і недостойним, від якого відрікаюся, як від сатани. Ім’я Твоє прикликаю, Світильника життя істинного і Милосердного Спасителя. Амінь.

Молитва під час боротьби тілесної

О Мати Господа, мого Творця, Ти — корень дівства і нев’янучий цвіт чистоти. Допоможи мені немічному, бо я страждаю тілесною пристрастю, а для захисту маю тільки Твоє заступництво і допомогу Сина Твого, Ісуса Христа. Амінь.

Молитва дружини за навернення чоловіка на добру дорогу

Милосердний Боже, молю Тебе, Господи наш Ісусе Христе, і Тебе, Пречиста Діво, Мати Божа, і всіх вас, Святі мученики, прихиліться до смиренного благання зажуреної жінки й наверніть мого чоловіка (ім’я) на добру дорогу чесного життя. Просвітіть його розум і його серце, нехай він, нещасний, покине свої злі звички й погані грішні намагання, нехай стане знову прихильним до мене й дітей і нехай почне жити чесно й тверезо. Згляньтеся на мене, засмучену й у розпачі, згляньтеся на моїх невинних дітей, поверніть через свою доброту мені чоловіка, а дітям батька, щоб ми разом жили чесно й у злагоді і прославляли імена Ваші. Амінь.

Молитва за примирення людей, що ворогують, перед образом «Пом’якшення злих сердець»

Пом’якши злі серця наші, Богородице, і згаси напади тих, що ненавидять нас, і всяку тугу душі нашої розріши. На Твій святий образ споглядаючи, Твоїм стражданням і милосердям до нас зворушені, рани Твої цілуємо і стріл наших, що зранюють Тебе, жахаємося. Не дай нам, Мати милосердна, у жорстокосерді нашому й від жорстокосердя ближніх загинути, Ти бо воістину злих сердець пом’якшення.

(Молитву читають при нападах роздратування чи неприязні до нас ближніх)

Молитва за наших ворогів та недоброзичливців

Спаси, Господи і помилуй тих, хто ненавидить і кривдить нас, і спричиняє мені нещастя, і не дай їм загинути через мене грішного. Амінь.

Молитва на припинення ворожнечі та примноження любові

Владико любові, Чоловіколюбче, Царю віків і Подателю добра, що зруйнував стіни ворожнечі і мир подав рабам Твоїм. Укорени в нас страх Твій і любов один до одного утверди; вгаси усяку міжусобицю, відійми всі спокуси суперечок, бо Ти єси мир наш, і Тобі славу віддаємо, Отцю і Сину, і Святому Духові нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва про примноження любові та викорінення ненависті

Ти, Ісусе Христе, зв’язав Апостолів Твоїх Союзом любові, тому і нас вірних слуг Твоїх до Себе цим Союзом прив’яжи, щоб ми виконували Заповіти Твої, щоб ми один одного нелицемірно любили, через наші молитви до Богородиці і Всіх Святих. Амінь.

174 відгуки
to «Молитви-прохання»
 1. Оксана сказав:

  Прошу помолитись за повернення мого чоловіка Любомира в сім’ю до мене дружини Оксани і до нашої донечки, яка дуже його любить і чекає. Нехай зречеться від своєї блудниці-коханки і навернеться в сім’ю. Буду щиро вдячна за кожну молитву!


 2. Оксана сказав:

  Прошу помолитися за здоров’я мого чоловіка Богдана і повернення його у сімю, ми його любимо і чекаємо. Дякую за кожну молитву.


 3. неля сказав:

  прошу помолитися за мого чоловіка Віктора, щоб його залишили згубні звички, і погані помисли, щоб повернувся додому, де його чекає дружина Неля.


 4. ГАЛЯ сказав:

  Дуже прошу Вас помолитися за Володю. Щоб Господь повернув його, щоб чоловік одумався і повернувся до мене та дітей, щоб не піддавався впливу своіх батьків та спокусі зради, щоб в сімі панувала і не згасаоа любов, мир та злагода, дуже дякую за молитву!!!


 5. яна сказав:

  Прошу помолитись за мого чоловіка Олега, щоб він повернувся від коханки в сім’ю. Щоб в його серці зародилось тепло до дружини. Вдома його чекає дружина Яна та син Назар і донечка Соломія


 6. Марія сказав:

  Прошу помолитися за мого чоловіка миколу.щоб навернувся в сімю.де його чекає дружина і донечка


 7. Olena сказав:

  Слава Ісусу Христу!
  Дуже прошу про молитви за уздоровлення та зцілення онкохворого Ігора. Йому 19років. Дуже світлий і позитивний хлопець. Дякую всім добрим людям.


 8. Оксана сказав:

  Дуже прошу помолитися за повернення в сім’ю мого тата Степана… він зараз за кордоном і давно не було від нього ніяких слухів…


 9. Іван сказав:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!

  уклінно прошу помолитися за мою покійну матір Марію.

  з подякою, у молитві,
  Іван


 10. Олександр сказав:

  Слава Ісусу Христу
  Помоліться, буль-ласка, за привернення до мене справжнього кохання. Бо мене кинула дівчина після 3 років життя разом. Мабуть причиною тому те, що у мене важка форма ДЦП. Зараз мені 34 роки і я лишився сам. Згадайте в молитві щоб святі мені допомогли знати нову, молоду, надзвичайно красиву та добру дівчину, яка зі мною буде все життя.

  • Редакція Нашої Парафії сказав:

   Будемо за Вас молитися, Олександре! Дозвольте дати Вам одну пораду: спробуйте наблизитися до церкви: ходити у храм не зрідка, а якнайчастіше, обов’язково сповідатися, причащатися, постувати по силі — жити церковним життям. Коли людина приходить до церкви (і не кидає її ні за яких обставин), тоді життя людини міняється. Це перевірено досвідом. Ви не будете самотнім. Ви знайдете там навіть більше, ніж можете собі уявити нині те, що вважаєте щастям. Бережи Вас, Господи! 11. Оксана сказав:

  Помоліться будь ласка за примирення Оксани і Миколи. Нехай збережеться наш шлюб.


 12. Люба сказав:

  Дуже прошу Вас помолитися за примирення Ірини та Миколи. Дякую за молитву.


 13. Тарас сказав:

  Дуже прошу помолитися за скріплення нашої сім’ї (Тарас та Галина). Також щоб прийшла до нас попередня злагода і любов і всі погані звички і помисли покинули нас назавжди. Дякую. Слава ІСУСУ ХРИСТУ! АМІНЬ!


 14. Світлана сказав:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за повернення мого сина Юрія в сімʼю до невістки Наталі і діточок Юлічки і Владислава який забув за нас рідних.. Щоб кинув вести згубне життя з пʼянством. І повернути мені чоловіка Миколу, який забув за 5 спільних онуків.


 15. Ірина сказав:

  Прошу помоліться за примирення Тараса та Ірини. Щоб мій чоловік повернувся до мене та не покидав свого ще не народженого сина. Щоб не зраджував мене та щоб могли ми зберегти нашу любов та сім’ю на довгі роки АМІНЬ.


 16. Володимир сказав:

  Дуже прошу помолитися за збереження шлюбу Володимира і Оксани. Також щоб ми продовжували жити в любові і виховувати своїх дітей в щасливій християнській сім’ї. АМІНЬ.


 17. надія сказав:

  Сердечно прошу всіх помолитися за мого сина Богдана, щоб покинув пити та курити і знову повернувся в лоно церкви.


 18. Наталія сказав:

  Слава Богу! Прошу помолитися за повернення коханого раба Божого Володимира до раби Божої Наталії та нашого синочка Тимофія, щоб наш тато навчився любити і дбати про сина, щоб спілкування з сином приносило йому радість і втіху. Дякую!


 19. Уляна сказав:

  Прошу помолитися за примирення Уляни та Сергiя. Та батькiв її чоловiка з нею. А також за пом’якшення серця мого чоловiка до мене. Щоб навернувся вiн до мене та не зраджував. Щоб простив менi моi образи та неправильнi вчинки. Дякую, Господи!


 20. Марія сказав:

  Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за примирення і викорінення ненависті і повернення любові мого чоловіка раба Божого Юрія до дружини Марії та донечки Вікторії. Щоб повернувся в сім’ю. Дякую, Господи.

  • Оксана сказав:

   Прошу помолитися за мого коханого Павла щоб він повернувся до мене ДЯКУЮ за все слава ісусу христу


  • Оксана сказав:

   Прошу помолитися за мого коханого раба божого Павла щоб він повернувся до раби божої Ксенії ДЯКУЮ за все слава ісусу христу.НавікиМожете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору