«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаМолитвиСпільна молитва

Молитва за ближніх з читанням Апостола

31 жовтня – 09 грудня

Вступні молитви.

Господи Ісусе Христе, Боже наш, покрий нас, рабів Твоїх, від злоби супротивника нашого, бо сила його міцна, єство ж наше пристрасне і сила наша немічна. Але Ти, о Милосердний, збережи нас від збурення думок і потопу пристрастей. Господи, Найсолодший Ісусе, помилуй і спаси нас, рабів Твоїх, і всіх, хто молиться з нами, рідних моїх (імена) і рабів Божих:

/ Валентина / / Анна / / Зінаїда / / Любов /

Прот. Андрія та ієрея Олександра з рідними і всіх парафіян св. нашого храму, ігумена Богдана, прот. Олександра з рідн,
ігум. Антонія, схимон. Ксенію, мон. Анастасію, прот. Івана, Сергія, Павла, Валерія, ієреїв Павла, Юрія, Олександра, Івана, Миколу, Андрія, Максима, Димитрія , Іоана, Мирослава з усіма рідними і ближніми. Світлану, Христину, Юлію, мл. Григорія, Андрія, отр. Варвару, мл. Меланію, Сергія, Ларису з рідн., Дарину, мл. Софію, Дмитра, мл. Соломію з рідн., Надію, мл. Тараса,Володимира, Надію, Василя, Андрія, Людмилу, мл.Владислава, Ярослава, Леоніда, Лідії, Івана

Марину, Ігоря, мл. Олексія, Ярослава з рід., Дмитра з рід., Василя, Євгенію, Світлану з дітьми, Олександра, Сергія, Владислава, Ніну, ваг. Наталю, Сергія, Наталю, Марію, Василя, Ольгу, Тетяну, Лідію, Марію, Олексія, Катерину, Валерія, Віталія з рід., Аллу, Олену з рід., Олександра з рід., Юлію, Анастасію, Олександра, мл. Дарію, Наталю, Олександру, Дмитра з рід., Тетяну з рід., Юлію, Євгена, Надію, Миколу, Марію, Олександра з рід., Валентину з рід., Юрія, Світлану, Людмилу, Євгена, Андрія, Микиту, Василя, Нелю, Сергія, Олександру, Романа, Олену, Ольгу, Леоніда, Василя Марію, Анну, Миколу, Дениса, Тетяну з рід., Юлію з рід., мл.Софію, мл.Тараса, Ларису, Ігоря, мл.Богдана, Олену, Олександра, Павла, Олега, Ганну, Катерину, Марину, мл.Артура, Віктора, Любов, Василя, Ірину, Андрія, Валерію, Анну, Олександра з рід., Тетяну з рід., Ірину, Ярослава, Тараса, Василину, Галину, Івана, Ярослава, Ганну, Михайлину, Володимира, Людмилу, Світлану, Андрія, Валентину, Ларису, Ольгу, Людмилу, мл.Артема, Світлану, Андрія, Анну, Тетяну, Олега, Дмитра, Ольгу, Валентину, Ксенію, Володимира, Світлану, Миколу з рідн. Людмилу, Тетяну, Олексія, Олександра, Таїсію, Катерину, Віктора, Марію, Івана, Дмитра, Катерину, Миколу, Галину, Володимира, Ігоря, Олександра, Людмилу, Наталю з мл.Денисом, Михайла, вагітну Ларису, млад. Максима, Даниїла, Єлизавету, мл. Соломію, Пилипа, Миколу, мл. Тараса, мл. Марію, Миколу, Анатолія, Володимира, Людмилу з рідн., Наталю з рідн., Іллю, Віталія, Тетяну, Олега, Людмилу, Людимлу, Ганну, Ігоря, Людмилу, Юлію, Богдана, Софію,мл.Марину, Анатолія, Олександра, Валентину, Костянтина, Любов з рідн., Надію з рідн., Катерину , ваг.Олену

І всіх родичів, друзів, знайомих, сусідів, учителів, благодійників, усіх, хто любить і ненавидить нас і кожну душу, що найбільше Твоєї допомоги потребує.

О Пресвята Владичице Богородице! Підійми нас із глибини гріховної і визволи нас від наглої смерти та від усякого зла. Подай нам, Владичице, мир і здоров’я, і просвіти наш розум та очі сердечні на спасіння, і сподоби нас, грішних рабів Твоїх, Царства Сина Твого, Христа Бога нашого, бо влада Його благословенна з Отцем і Пресвятим Його Духом. Амінь.

Пресвята Богородице, спаси нас.

Святий Архистратиже Божий Михаїле і всі небесні Сили безтілесні, моліть Бога за нас.

Свята мученице Параскево, моли Бога за нас.

Святителю отче Миколаю, моли Бога за нас.

Свята великомученице Варваро, моли Бога за нас.

Преподобні і Богоносні отці наші Антонію й Феодосію і всі чудотворці Києво-Печерські, моліть Бога за нас.

Всі святі землі Української, моліть Бога за нас.

Всі святі, моліть Бога за нас.

По цих молитвах чи в інший час читаємо молитву перед читанням Слова Божого:

Відкрий, Господи, очі мої, і зрозумію чуда Закону Твого. Я подорожній на землі, не приховуй від мене заповідей Твоїх.

І читаємо дві глави Послань або Діянь Апостолів (і щодня – по дві глави). Закінчуємо читання молитвою: Слава Тобі, Господи, слава Тобі.

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері, преподобних і богоносних отців наших і всіх святих, помилуй нас. Амінь.

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору