«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаМолитвиСпільна молитва

Євангеліє за духовного отця, парафіян та їхніх ближніх

31 жовтня – 09 грудня

Вступні молитви.

Спаси, Господи, і помилуй Святійших Вселенських Патріархів православних, Святійшого отця нашого Філарета, Патріарха Київського і всієї Руси-України, преосвященних митрополитів, архиєпископів, єпископів, пресвітерів, дияконів, весь чернечий чин і весь причет церковний, що поставив єси їх пасти Твоє словесне стадо, і молитвами їх помилуй і спаси нас грішних (поклін).

Спаси, Господи, і помилуй отців наших духовних: протоієрея Андрія та ієрея Олександра, даруй їм душевне спасіння й тілесне здоров’я. Охорони їх молитвами святих Ангелів і віджени усякого, хто шукає заподіяти їм зло. Прости їм усі гріхи, не спитай з них за моє грішне життя. Доповни в них духовні дари, відкрий їм усі наші гріхи, сповни мудрістю та любов’ю. Святими їх молитвами даруй прощення гріхів наших, виправлення життя, поступ у чеснотах і пошли їм милості Твої багаті. Сподоби їх, Господи, в день (вечір) цей без гріха зберегтися, подолай їхніх ворогів тілесних і безтілесних та від видимих і невидимих ворогів визволи, і спаси їх від людини облесливої, від чоловіка неправедного. Збережи їхню паству до останнього їхнього подиху та укріпи їх і збережи їх на многії літа ради нас, грішних (поклін).

Спаси, Господи, і помилуй рідних моїх (імена) і всіх родичів, друзів, знайомих, сусідів, учителів, благодійників, усіх, хто любить і ненавидить нас і рабів Божих:

Ніна Юлія Ольга Зоя
Прот. Андрія та ієрея Олександра з рідними і всіх парафіян св. нашого храму, ігумена Богдана, прот. Олександра з рідн, ігум. Антонія, схимон. Ксенію, мон. Анастасію, прот. Івана, Сергія, Павла, Валерія, ієреїв Павла, Юрія, Олександра, Івана, Миколу, Андрія, Максима, Димитрія , Іоана, Мирослава з усіма рідними і ближніми. Світлану, Христину, Юлію, мл. Григорія, Андрія, отр. Варвару, мл. Меланію, Сергія, Ларису з рідн., Дарину, мл. Софію, Дмитра, мл. Соломію з рідн., Надію, мл. Тараса,Володимира, Надію, Василя, Андрія, Людмилу, мл.Владислава, Ярослава, Леоніда, Лідії, Івана, Олександру, Юлію, Василя

Марину, Ігоря, мл. Олексія, Ярослава з рід., Дмитра з рід., Василя, Євгенію, Світлану з дітьми, Олександра, Сергія, Владислава, Ніну, ваг. Наталю, Сергія, Наталю, Марію, Василя, Ольгу, Тетяну, Лідію, Марію, Олексія, Катерину, Валерія, Віталія з рід., Аллу, Олену з рід., Олександра з рід., Юлію, Анастасію, Олександра, мл. Дарію, Наталю, Олександру, Дмитра з рід., Тетяну з рід., Юлію, Євгена, Надію, Миколу, Марію, Олександра з рід., Валентину з рід., Юрія, Світлану, Людмилу, Євгена, Андрія, Микиту, Василя, Нелю, Сергія, Олександру, Романа, Олену, Ольгу, Леоніда, Василя, Віктора, Сергія, Наталію, ваг.Олену

Марію, Анну, Миколу, Дениса, Тетяну з рід., Юлію з рід., мл.Софію, мл.Тараса, Ларису, Ігоря, мл.Богдана, Олену, Олександра, Павла, Олега, Ганну, Катерину, Марину, мл.Артура, Віктора, Любов, Василя, Ірину, Андрія, Валерію, Анну, Олександра з рід., Тетяну з рід., Ірину, Ярослава, Тараса, Василину, Галину, Івана, Ярослава, Ганну, Михайлину, Володимира, Людмилу, Світлану, Андрія, Валентину, Ларису, Ольгу, Людмилу, мл.Артема, Світлану, Андрія, Анну, Тетяну, Олега, Дмитра, Ольгу, Валентину, Ксенію, Володимира, Світлану, Миколу з рідн., Інну, Ольгу, Наталію Людмилу, Тетяну, Олексія, Олександра, Таїсію, Катерину, Віктора, Марію, Івана, Дмитра, Катерину, Миколу, Галину, Володимира, Ігоря, Олександра, Людмилу, Наталю з мл.Денисом, Михайла, вагітну Ларису, млад. Максима, Даниїла, Єлизавету, мл. Соломію, Пилипа, Миколу, мл. Тараса, мл. Марію, Миколу, Анатолія, Володимира, Людмилу з рідн., Наталю з рідн., Іллю, Віталія, Тетяну, Олега, Людмилу, Людимлу, Ганну, Ігоря, Людмилу, Юлію, Богдана, Софію,мл.Марину, Анатолія, Олександра, Валентину, Костянтина, Любов з рідн., Надію з рідн., Катерину, Вікторію, Роксолану, Андрія

і кожну душу, що найбільше Твоєї допомоги потребує –словами Божественного Євангелія Твого, прочитаного за спасіння рабів Твоїх. Попали, Господи, терні всіх їхніх гріхів, і нехай вселиться в них благодать Твоя, що обпалює, очищає і освячує всю людину в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Від (ім’я Євангеліста) святого Євангелія читання.

Слава Тобі, Господи, слава Тобі (поклін з хресним знаменням).

(І прочитати, стоячи, главу з Євангелія. По Євангелії:)

(поклін з хресним знаменням) Слава Тобі, Господи, слава Тобі.

О Пресвята Владичице наша Діво Богородице, Небесна Царице! Спаси і помилуй духовних отців наших, протоієрея Андрія та ієрея Олександра від даремного наклепу, від усякої біди й напасти і наглої смерти. Помилуй їх у денний і вечірній час, і в ранішній, на всіх шляхах їх і уві сні, спаси, окрий, заступи, захисти їх, Владичице Богородице, від усіх ворогів їх видимих і невидимих, від усякої злої пригоди на всякому місці і на всякий час. Будь їм, Преблагая Мати, незборимою стіною і кріпким заступництвом нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Пресвятая Богородице, спаси нас.

Святий Архистратиже Божий Михаїле і всі небесні Сили безтілесні, моліть Бога за нас.

Свята мученице Параскево, моли Бога за нас.

Святителю отче Миколаю, моли Бога за нас.

Свята великомученице Варваро, моли Бога за нас.

Преподобні і Богоносні отці наші Антонію й Феодосію і всі чудотворці Києво-Печерські, моліть Бога за нас.

Всі святі землі Української, моліть Бога за нас.

Всі святі, моліть Бога за нас.

Достойно є і це є істина славити Тебе, Богородицю, завжди Славну і Пренепорочну і Матір Бога нашого. Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без істління Бога Слово породила, дійсну Богородицю, Тебе величаємо. Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. Господи, помилуй. (тричі). Благослови.

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері, преподобних і богоносних отців наших і всіх святих, помилуй нас. Амінь.

2 відгуки
to «Євангеліє за духовного отця, парафіян та їхніх ближніх»
 1. Лариса сказав:

  Шановні святі отці, Слава Ісусу, доброго Вам здоров’я і Божого благословіння за Вашу святу працю!
  Дуже дякую Вам за цю сторінку!
  Перевернула усе, щоб знайти правило молитви за духовного отця.
  Мій духівник відправляється капеланом в зону АТО. Допоки їздили інші знайомі священики, молилася за них загальним чином і, Слава Богу, усі здорові і далі служать Богові!
  А зараз прийшла черга мого отця духового.
  Передивилася Требник Петра Могили, нічого, на жаль, не знайшла.
  Підкажіть, будь ласка, яку частину з Євангеліє читати у цьому правилі?
  Іще, простіть мені зухвалість, можливо, у такий час було б добре створити якусь спеціальну молитву за наших капеланів, або взяти зі старих, загалу невідомих.
  Дуже іще раз дякую!
  Сподіваюся на відповідь.
  Хай Господь береже Вас!

  • Редакція Нашої Парафії сказав:

   Шановна пані Ларисо! Так, було б добре мати молитву за священиків-капеланів. Але поки її нема, добре молитися і відомими молитвами за духівника. Також і Євангеліє як молитва має велику силу. Читають не якісь певні розділи, а все: від початку до кінця по одному розділу (главі) на день у зручний для Вас час з певною молитвою на початку. Ось тут Ви можете знайти цю молитву і взірець молитовного правила за духовного отця («Взірець № 2»). Також можете сказати нам ім’я священика, а також сан (ієрей, протоієрей тощо), і ми будемо молитися за нього всією парафією словами Псалтиря безперервно.Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору