БібліотекаМолитвиСпільна молитва

Євангеліє на 40 днів

31 жовтня — 09 грудня

Євангеліє за хворих

Перед читанням Євангелія прочитуємо аркуш з молитвами та іменами, у кінці – Євангеліє.

Читаємо по одній главі на день. За 40 днів прочитуємо:

1. Олена Соколова Мф. повністю, Мк. 1–12.
2. Ганна Семенівна Мф. 11–28, Мк. повністю, Лк. 1–6.
3. Віктор Костенко Мф. 21–28, Мк. Повністю, Лк. 1–16.
4. Ольга Котречко Мк. 3–16, Лк. повністю, Ін. 1–2.
5. Світлана Чопко Мк. 13–16, Лк. повністю, Ін. 1–12.
6. Вікторія Гетман Лк. 7–24, Ін. повністю, наступного дня – одну главу на вибір.
7. Людмила Краснікова Лк. 17–24 Ін. 1–21, наступного дня — одну главу на вибір; Мф. 1–10.
8. Світлана Ковалець Ін. 3-–21, наступного дня –– одну главу на вибір; Мф. 1–20.
9. Галина Миколаївна Ін. 13–-21, наступного дня –– одну главу на вибір; Мф. Повністю, Мк. 1–-2.

Мф. — Євангеліє від Матфея, Мк. — від Марка, Лк. — від Луки, Ін. — від Іоана

Цифри означають номери глав.

Таким чином дев’ятеро читців за 40 днів прочитують усі Євангелія чотири рази.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Євангеліє за духовного отця, парафіян та їхніх ближніх

Читаємо по одній главі на день

Ніна Бовсуновська — від Матфея (з 1–ї глави; по закінченні – наступного Євангеліста)

Юлія Пасічна — від Марка (так само)

Ольга Козинцева — від Луки (так само)

Зоя Болкотун — від Іоана (так само, по закінченні – Євангеліє від Матфея)

У суботу — тільки аркуш з молитвами (без Євангелія) до слів: «і кожну душу, що найбільше Твоєї допомоги потребує». «Амінь» і молитву до Божої Матері за духовного отця. А потім – будь-який Акафіст до Пресвятої Богородиці.

Євангеліє, вибране довільно, з молитвами за тих, хто в негараздах

Читаємо по одній главі на день

Лариса Поливода

Катерина Супрун

Зоя Хомівна

Людмила Сатіна

У суботу – тільки Акафіст за спочилих, без Євангелія (у кінцевій молитві Акафісту за спочилих прочитати імена, які на окремому аркуші).

Апостол

Любов Процик