«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаМолитвиСпільна молитва

Додаток до псалтиря за спочилих

31 жовтня – 09 грудня

Читаємо Псалтир з першої кафизми (зі вступними молитв.), по одній кафизмі на день.

1-й стовпчик імен читає — Іван Окотович 3-й стовпчик – Емілія

2-й стовпчик — Тамара Іванівна 4-й стовпчик – Галина

Після першої «слави»:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Пом’яни, Господи Боже наш, у вірі і надії на життя вічне спочилих рабів Твоїх:

новопреставлених Анастасію, Олександра, Юрія,

рідних моїх, що спочили: (імена)

і всіх спочилих родичів,друзів, знайомих, учителів, благодійників і рабів Божих:

митр. Іларіона, митр. Андрія, прот. Михаїла, прот. Георгія, прот. Іоана, прот. Мефодія, прот. Петра, прот. Кирила, прот. Тараса, прот. Андрія, ієр. Олександра, Петра, мон. Маріонелу. Парафіян: Віктора, Віктора, Володимира, Тетяну, Тетяну, Агафію, Ольгу, Анну, Олену, Ольгу, Марину, Євдокію, Свиридона, Євфросинію, Євфросинію, Євфросинію, Олексія, Ірину, Анастасію, Олену, Ольгу, Зою, Володимира, Володимира, Олександру, Євдокію, Ольгу, і всіх спочилих у Пирогові парафіян; Дмитра, Марію, Олену, Івана, Катерину, Івана, Олександру, Юлію, Петра, Галину, Ганну, Ірину зі споч. рід.; Людмилу, Надію, Віталія, Пелагею, Анатолія, Юрія, Юхима, Григорія, Анну, Єфросинію, Ольгу, Міну, Івана, Володимира, Анатолія, Олену з рідн. Марфу, Миколу, Анну, Володимира, Лідію, Наталію, Олександра, Георгія, Миколу, Любов, Леоніда, Івана, Катерину, Емілію, Софію, Степана, Марію, Катерину, Григорія, Василя, Володимира, Романа, Григорія, Віру, Анатолія, Анну, Леоніда, Анатолія, Оксану, Максима, Івана, Михайла, Світлану, Галину, Килину, Раїсу, Одарку, Миколу, Владу, Меланію, Федора, Юхима, Оксану, Івана, Євдокію, Володимира, Марфу, Михаїла, Клавдію, Ніну, Марію, Дмитра, Таїсію, Володимира, Раїсу, Геннадія, Володимира, Олександра, Олексія, Федора, Олену, Зою Олександру, Галину, Леоніду(ж), Віктора, Костянтина, Анастасію, Андрія, Адама, Феклу, Кузьму, Василя, Бориса, Василя, Марію з рідн., Інну, Петра, Нелю Віру, Андрія, Георгія, Єлизавету, Івана, Віру, Никанора, Варвару, Євдокію, Василя, Гаврила, Олександру, Анастасію, Анастасію, Віру, Олександру, Майю, Олега, Федора, Матрону, Параскеву, Андрона, Євдокію, Михайла, Василя, Василя, Ганну, Сергія, Ларису, Сергія, Юхима, Валерія, Марину, Іллю, Олександра, Олега, Василя, Ніну, Ігоря, Сергія, Наталю, Марію, Костянтина, Антоніну, Прокопа, Кузьму, Марію, Федора, Сергія, Харитину, Григорія, Дмитрія, Сергія, Олексія, Миколу, Віру, Єфросинію, Петра, Марію, Костянтина, Єлизавету зі споч. рід.; Хому зі споч. рідн., Зінаїду, Зінаїду, Зінаїду, Михайла, Лідію, Галину, Віру, Євгенія, Ганну, Семена, Софію, Устину з рідн., Петра, Ганну Петра, Миколу, млад. Олександра, Леоніда, Валентину, Олександра, Дмитра, Миколу, Марію, Євдокію, Миколу, Агафію, Ольгу, Олександра, Андрія, Тетяну, Людмилу, Михайла, Макарія, Петра, Ксенію, Ніну, Октавію, Яніну, Петра, Олександра, Антоніну, Миколу, Олену, Івана, Марію, Пелагею, Петра, Петра, Антоніну, Ніну, Бориса, Єфима, Євгена, Володимира, Ганну, Степана, Віру, Івана, Семена, Юрія, Олександру, Романа, Ничипора, Михея, Кирила, Мотрону, Віктора, Олега зі споч. рідн.; Ларису, Юрія зі споч. рідн., Анатолія, Романа, Феодосію, Миколая, Олександру, Павла, Віктора, Віру, Тихона, Серафима, Сергія, Степана, Миколу, Ніну, Ольгу

і всіх парафіян святого нашого храму, спочилих у вірі й надії на воскресіння, і всіх православних захисників і мучеників Батьківщини нашої од віку спочилих, чи на рідній землі, чи на чужині, і всіх християн, спочилих у вірі й надії на воскресіння,

і, як Благий і Чоловіколюбець, що гріхи відпускаєш і неправду знищуєш, полегши, відпусти і прости всі провини їх вільні й невільні, визволи їх від вічної муки і вогню геєнського і даруй їм причастя й насолоду вічних Твоїх благ, що Ти приготував для тих, хто любить Тебе. Бо хоч вони і згрішили, але не відступили від Тебе, а щиро в Отця, і Сина, і Святого Духа, Бога, у Тройці славимого, вірували і Єдиного в Тройці, і Тройцю в Єдності православно до останнього подиху свого сповідували. Тому милостивим будь до них, і віру в Тебе замість діл прийми, і зо святими Твоїми, як Милосердний, упокой, бо немає людини, щоб жила і не згрішила. Ти один без усякого гріха, і правда Твоя — правда вічна; і Ти один Бог милости, і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Після другої і третьої «слави»:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Пом’яни, Господи Боже наш, у вірі і надії на життя вічне спочилих рабів Твоїх, усіх, кого ми нині поминали, і, як Благий і Чоловіколюбець, що гріхи відпускаєш і неправду знищуєш, полегши, відпусти і прости всі провини їх вільні й невільні, визволи їх від вічної муки і вогню геєнського і даруй їм причастя й насолоду вічних Твоїх благ, що Ти приготував для тих, хто любить Тебе. Бо хоч вони і згрішили, але не відступили від Тебе, а щиро в Отця, і Сина, і Святого Духа, Бога, у Тройці славимого, вірували і Єдиного в Тройці, і Тройцю в Єдності православно до останнього подиху свого сповідували. Тому милостивим будь до них, і віру в Тебе замість діл прийми, і зо святими Твоїми, як Милосердний, упокой, бо немає людини, щоб жила і не згрішила. Ти один без усякого гріха, і правда Твоя — правда вічна; і Ти один Бог милости, і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Пом’яни, Господи, якщо можна, душі тих, що відійшли в життя вічне у відступництві від Святої Твоєї Православної Церкви! Незбагненні суди Твої. Не постав у гріх цієї молитви моєї. Але нехай буде свята воля Твоя (поклін). Амінь.

Пом’яни, Господи, усіх діток, що померли в утробах матерів своїх, усіх мертвонароджених і неохрещених немовляток. Не позбав їх світла Твого Божественного імені Твого ради.

Після закінчення кафизми, по останній молитві:

Достойно є і це є істина славити Тебе, Богородицю, завжди Славну і Пренепорочну і Матір Бога нашого. Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без істління Бога Слово породила, дійсну Богородицю, Тебе величаємо.

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. Господи, помилуй (тричі). Благослови.

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері, преподобних і богоносних отців наших і всіх святих, помилуй нас. Амінь.

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору