БібліотекаМолитвиСпільна молитва

8 липня – 16 серпня

Вступні молитви.

Після «Прийдіть, поклонімось»:

Господи, благослови всіх, кого я осудив (імена) і їх святими молитвами й мене, окаянного, помилуй (12 поясних поклонів).

Господи, Спасителю наш предобрий! Ти по правиці Отця сидиш у славі несказанній, глянь же з висот лагідним оком на нашу Церкву, на народ Твій! Бо ж Твої ми, Владико, і просимо молитвами Пречистої Твоєї Матері, благаннями всіх святих українського народу дай нам єдності, дай любові і духа розуму, навчи прощати, щоб ми завжди і всюди прославляли пресвяте ім’я Твоє Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

І читаємо акафіст.

Понеділок — день усіх Ангельських Сил

(акафіст до Архистратига Михаїла)

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, долучи нашу молитву до молитов братів і сестер наших за спасіння й помилування всіх рідних і близьких, усіх нужденних, сиріт, тих, що хворі й засмучені, в нещасті й скорботах, у важких обставинах і в полоні, у тюрмах і засланнях, за всіх живих і померлих, за кожну душу, що Твого милосердя й допомоги потребує, молитвами святого Архистратига Михаїла і всіх Небесних Сил. Амінь.

Вівторок — день святого пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана

(акафіст до вмц. Варвари або мц. Параскеви)

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, долучи нашу молитву до молитов братів і сестер наших за спасіння й помилування всіх рідних і близьких, усіх нужденних, сиріт, тих, що хворі й засмучені, в нещасті й скорботах, у важких обставинах і в полоні, у тюрмах і засланнях, за всіх живих і померлих, за кожну душу, що Твого милосердя й допомоги потребує, молитвами святого пророка, Предтечі і Хрестителя Твого Іоана, святої мучениці Параскеви (великомучениці Варвари) і всіх святих. Амінь.

Середа — день Животворчого Хреста Господнього і Пресвятої Богородиці

(будь-який акафіст до Пресвятої Богородиці)

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, долучи нашу молитву до молитов братів і сестер наших за спасіння й помилування всіх рідних і близьких, усіх нужденних, сиріт, тих, що хворі й засмучені, в нещасті й скорботах, у важких обставинах і в полоні, у тюрмах і засланнях, за всіх живих і померлих, за кожну душу, що Твого милосердя й допомоги потребує; усіх нас — і тих, хто молиться, і тих, за кого моляться, — спаси, помилуй і захисти, Господи, силою Чесного і Животворчого Твого Хреста, молитвами Пресвятої Богородиці і всіх святих. Амінь.

Четвер — день святителя Миколая

(акафіст до свт. Миколая)

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, долучи нашу молитву до молитов братів і сестер наших за спасіння й помилування всіх рідних і близьких, усіх нужденних, сиріт, тих, що хворі й засмучені, в нещасті й скорботах, у важких обставинах і в полоні, у тюрмах і засланнях, за всіх живих і померлих, за кожну душу, що Твого милосердя й допомоги потребує, молитвами святителя Миколая Чудотворця і всіх святих. Амінь.

П’ятниця — день спасіння людства страсним подвигом Господа нашого Ісуса Христа

(Євангеліє, вибране довільно, дві глави)

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, долучи нашу молитву до молитов братів і сестер наших за спасіння й помилування всіх рідних і близьких, усіх нужденних, сиріт, тих, що хворі й засмучені, в нещасті й скорботах, у важких обставинах і в полоні, у тюрмах і засланнях, за всіх живих і померлих, за кожну душу, що Твого милосердя й допомоги потребує, молитвами Пречистої Твоєї Матері і всіх святих. Амінь.

Субота — день Пресвятої Богородиці, пам’яті всіх спочилих і всіх святих

(акафіст за спочилих)

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, долучи нашу молитву до молитов братів і сестер наших за всіх спочилих у вірі з надією на воскресіння батьків, матерів, братів і сестер наших, за кожну душу, що спочила і Твоєї милости потребує, молитвами Пречистої Твоєї Матері і всіх святих. Амінь.

Неділя — свято Воскресіння Господнього

(Євангеліє, вибране довільно, дві глави)

Закінчення:

Достойно є і це є істина славити Тебе, Богородицю, завжди Славну і Пренепорочну і Матір Бога нашого. Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без істління Бога Слово породила, дійсну Богородицю, Тебе величаємо. Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. Господи, помилуй (тричі). Благослови.

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері, преподобних і богоносних отців наших і всіх святих, помилуй нас. Амінь.