«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаМолитви

Молитовне правило за мир у країні та напоумлення можновладців

Боже Великий, Боже Всесильний! Ми, грішні діти Твої, у покорі сердець наших приходимо до Тебе і схиляємо голови наші. Отче! Прости провини наші та провини батьків, дідів і прадідів наших. Прийми нині, благаємо Тебе, щиру молитву нашу і подяку нашу за безмежне милосердя Твоє до нас. Вислухай наші молитви і прийми благання сердець наших. Благослови нашу Батьківщину Україну, долю та щастя їй дай. Премилосердний Господи, усім, хто вдається до Тебе з благанням, милість Твою подай. Благаємо Тебе, Боже, за братів і сестер наших, за вдовиць, за сиріт, за калік і немічних, і за тих, хто Твого милосердя та допомоги Твоєї потребують.
З’єднай нас усіх в єдину велику Христову сім’ю, щоб усі люди, як брати, славили величне ім’я Твоє завжди, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Господи, Спасителю наш предобрий! Ти по правиці Отця сидиш у славі несказанній, глянь же з висот лагідним оком на нашу Церкву, на народ Твій! Бо ж Твої ми, Владико, і просимо молитвами Пречистої Твоєї Матері, благаннями всіх святих українського народу — дай нам єдності, дай любові і духа розуму, навчи прощати, щоб ми завжди і всюди прославляли пресвяте ім’я Твоє Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

За примноження любови та викорінення ненависти й ворожнечі

Владико Чоловіколюбче, Царю віків і Подавче добра, Який зруйнував мури ворожнечі та спокій подав людському родові! Даруй і нині спокій рабам Твоїм; вкорени в них страх Твій і утверди любов один до одного; згаси всякий розбрат, відверни всі спокуси незгоди. Бо Ти — наш спокій, і ми Тобі славу віддаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Псалом 90

Хто живе надією на Всевишнього, той під покровою Бога Небесного спочиває. Каже він до Господа: «Ти моє пристановище і захист мій, Бог мій, і я надіюся на Нього». Він спасе тебе від сітки ловця і від пошести згубної. Плечима Своїми Він захистить тебе, і під тінню крил Його ти надійно спочиватимеш. Обороною тобі буде правда Його. Не побоїшся страху вночі, ані стріли, що летить удень. Ані пошести, що діє в темряві, ані напасти духа зла опівдні. Впаде коло тебе тисяча, і десять тисяч правобіч тебе, але до тебе не наблизиться. Тільки очима твоїми будеш дивитися і помсту над беззаконними бачити. Бо ти сказав: «Господь — надія моя», і Всевишнього ти обрав за оборонця собі. Отже, не прийде до тебе лихо, і пошесть не наблизиться до оселі твоєї. Бо Він ангелам Своїм звелить, щоб охороняли тебе на всіх стежках твоїх. На руках вони понесуть тебе, щоб нога твоя не спіткнулася об камінь. На гаспида й василиска ти наступатимеш і потопчеш лева й змія. Бо скаже Господь: «За те, що він надію поклав на Мене, Я визволю його і захищу його, бо він знає ім’я Моє. Буде кликати Мене, Я почую його; буду з ним у скрутний час, визволю його і прославлю його. Довгим життям обдарую його і дам йому спасіння Моє».

Псалом 71

Боже, суд Твій цареві дай і синові царя — правду Твою. Щоб судив справедливо народ Твій, і вбогих Твоїх судом праведним. Щоб гори принесли мир людям, і узгір’я — правду. Щоб судив убогих у народі, спасав синів бідних та смирив гнобителя. Він раніше сонця, раніше місяця з роду в рід. Він зійде, як дощ на траву, і як роса, що падає на землю. В часи днів його засяє правда і буде великий спокій, аж доки світить місяць. І заволодіє від моря до моря, і від рік до краю землі. Скоряться перед ним жителі пустині, і вороги його перед ним уклоняться до землі. Царі Фарсійські з островів дари принесуть, царі Аравії і Сави дари приведуть. І поклоняться йому всі царі землі, і всі народи будуть служити йому. Бо він визволить безсилого від сильного, і вбогого, що не мав захисника. Буде милостивий до вбогих і бідних, і душі їхні спасе. Від кривди й від насильства спасе душі їх, і кров їх буде дорогоцінна перед очима його. І буде він жити, і принесуть йому золото Аравії; будуть молитися за нього завжди і щодня будуть благословляти його. Буде достаток на землі і на верхах гір; піднесеться вище Ливану плід його, і намножаться люди в містах, як трава на землі. Буде ім’я його благословенне навіки; раніше сонця перебуває ім’я його, і в ньому благословляться всі покоління землі, і всі народи будуть прославляти його. Благословенний Господь, Бог Ізраїлів, що творить чудеса єдиний. І благословенне ім’я слави Його повіки. Слави Його буде повна вся земля. Амінь. Так буде. Амінь.

Псалом 121

Зрадувався я, коли сказали мені: «Ходімо в дім Господній!» Стояли ноги наші у дворах твоїх, Єрусалиме. Єрусалим збудований, як місто, з’єднане в одно. В нього входять покоління, покоління Господні за законом Ізраїля, щоб прославляти ім’я Господнє. Там бо стоять престоли для суду, престоли дому Давидового. Просіть спокою для Єрусалиму і доброго життя для тих, що люблять його. Нехай буде спокій у стінах твоїх і добробут у палатах твоїх. Заради братів моїх і ближніх моїх говоритиму я: мир тобі! Заради дому Господа Бога нашого бажаю добра тобі.

Псалом 132

Як то добре і як то гарно, коли брати живуть у згоді! Як пахуче миро на голові, що спливає на бороду, бороду Ааронову, що спадає на краї одежі його; як роса єрмонська, що спадає на гори Сіонські, там посилає Господь благословення і життя повіки.

Псалом 137

Прославляю Тебе, Господи, від усього серця мого. Перед ангелами співатиму похвалу Тобі за те, що Ти почув усі слова уст моїх. Буду поклонятися перед святим храмом Твоїм і славити ім’я Твоє за милість Твою і правду Твою, бо Ти звеличив слово Твоє над усе. В який тільки день я взиватиму до Тебе, Ти скоро почуй мене, і Твоєю силою збільши силу душі моєї. Будуть прославляти Тебе, Господи, всі царі землі, коли почують слова уст Твоїх. Будуть у піснях прославляти путі Господні, бо велика слава Господня, бо високий Господь: бачить упокореного, і гордого пізнає здалека. Коли прийдуть на мене напасті, Ти відживиш мене проти лютости ворогів моїх; простягнеш руку Твою, і спасе мене правиця Твоя. Господь віддасть за мене; Господи, милість Твоя повік, не відкинь творіння рук Твоїх.

Псалом 51

Чого хвалишся злодійством, сильний, зловживаєш милосердям Божим кожного дня? Неправду висловлює язик твій; як бритва вигострена, така твоя лжа. Ти полюбив зло більше, ніж добро, більше неправду, ніж говорити правду. Ти полюбив слова погибелі, розмову улесливу. За те знищить тебе Бог до кінця. Викине тебе й видворить тебе з оселі твоєї, викорінить тебе із землі живих. Побачать це праведні і злякаються, посміються над тобою і скажуть: «Ось чоловік, що не в Бога шукав собі сили, а надіявся на силу багатства свого та підсилював себе злочинством своїм». А я — мов оливне зелене дерево в домі Божім, я надіюся на милість Божу повік. Буду вічно славити Тебе, Боже, за все, що Ти вчинив; буду надіятися на ім’я Твоє, бо Ти ласкавий до праведників Твоїх.

Псалом 28

Віддавайте Господеві, сини Божі, віддавайте Господеві славу і честь. Віддавайте Господеві славу імени Його, поклоняйтеся Господеві в дивній святині Його. Голос Господній над водами. Бог слави загримів. Загримів Господь над водами великими. Голос Господа могутній, голос Господа величний. Голос Господа ламає кедри, Господь трощить кедри ливанські. Від голосу Його гори скачуть, як телята, і Сіріон-гори, як молоді буйволи. Голос Господа викрешує полум’я вогню; від голосу Господа трясеться пустиня. Потрясає Господь пустиню Кадеську. Від голосу Господнього падають лані й оголяються ліси. У храмі (всесвіту) Його все говорить про Його величність. Господь возсів на престолі над водами великими і, як цар, буде над ними повіки. Господь дасть силу народові Своєму, Господь благословить людей Своїх миром.

І молитися своїми словами

2 відгуки
to «Молитовне правило за мир у країні та напоумлення можновладців»
  1. Nataliya сказав:

    Дуже дякую за ваш сайт. Кожного ранку стараюсь читати молитви.


  2. Nataliya сказав:

    Дякую за ваш сайт, кожного ранку стараюсь читати молитви з нього.


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору