«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаКниги, брошуриЖиття і діяльність святих нашої землі Руси-України прославлених

Преподобний Мартирій, диякон Печерський

(ХІІІ-ХІV ст.)

Преподобний Мартирій був ченцем Печерського монастиря наприкінці XIII — на початку XIV ст. За високу душевну чистоту й дотримування суворого посту був поставлений у диякони, мав дар творити чудеса. За кого він молився перед Богом, стоячи на амвоні, того Господь милував, і кожен отримував те, про що преподобний просив: або здоров’я, або здійснення якогось іншого бажання. Святого Мартирія боялися біси, він виганяв їх із людей молитвами. Упокоївся в монастирі, його нетлінні мощі знаходяться в Дальніх печерах, В акафісті всім Печерським преподобним про нього сказано: «Радуйся, Мартирію, бо за велику чистоту і піст ти дару зціляти людські недуги сподобився». Пам’ять преподобного Мартирія вшановується 7 листопада (25 жовтня за ст. ст.).

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору