БібліотекаКниги, брошуриЖиття і діяльність святих нашої землі Руси-України прославлених

Преподобний Ісидор, затворник

(XIII ст.)

Преподобний Ісидор перебував у Києво-Печерському монастирі в XIII ст. в затворі. Серед святих Ближніх і Дальніх печер його імені немає. В Києво-Печерському патерику про нього немає ніяких відомостей. В акафісті всім Печерським преподобним про нього нічого не сказано. Можна припустити, що загинув від рук татар.

Пам’ять преподобного Ісидора вшановується 10 вересня (28 серпня за ст. ст.).