«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаКниги, брошуриЖиття і діяльність святих нашої землі Руси-України прославлених

Преподобний Ігнатій, архімандрит Печерський

(1435)

Преподобний Ігнатій з юних літ привчав себе до чистоти й непорочності. Ставши ченцем Печерського монастиря, святим життям, тихістю і любов’ю до всіх звернув на себе увагу. Братія монастиря одноголосно вибрала його наставником, керівником і пастирем Печерського монастиря. Але святий Ігнатій, маючи вищий сан, не зменшував чернечих подвигів, а навпаки старався більше віл інших молитись і поститися, бути смиренним. Його щира молитва і священнослужіння чудотворно діяли на інших він зціляв хворих молитвами і творив чудеса. Хворі видужували, коли куштували проскурку, після проведеної над нею літургією.
Доживши до старості, святий Ігнатій відійшов до Господа в 1435 р. Його нетлінні мощі знаходяться в Дальніх печерах. В акафісті всім Печерським преподобним про нього сказано: «Радуйся, Ігнатію, княже пресвітлий печерного міста; радуйся, пастирю преподобний, боговибра-ного стада. Пам’ять преподобного Ігнатія вшановується 2 січня (20 грудня за ст. ст.).

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору