«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаКниги, брошуриЖиття і діяльність святих нашої землі Руси-України прославлених

Післямова

Ісус Христос сказав своїм учням і апостолам: «Тож ідіть і навчіть всі народи, хрестячи їх в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповідав» (Мт. 28, 19, 20). Наші святі угодники з честю виконували настанову Господа Ісуса Христа. Вони були справжніми «синами Божими», патріотами і захисниками рідної землі й віри, своїми молитвами проклали понад тисячолітній шлях історії нашої церкви.

Вони христились, христили інших, йшли на мученицьку смерть, але Христової віри не зрадили.

У цій книжці я розповів лише про тих святих, про яких знайшов матеріали. Але є ще багато невідомих мужів провидіння, обранців волі Божої, від плоті й крові синів нашої землі, які віддали своє життя служінню Богу й народу. Ці імена ще будуть відкриті. Книга про святих землі нашої тільки розпочалася, її писатимуть до закінчення віку.

Тепер відомості про святих зібрані в одну книжку і ми маємо можливість до кого звернутися і звертаємося до них із молитвою і надією, бо віримо, що завдяки їхньому заступництву та благанню Господь почує наші просьби і дасть кожному за потребою.

Ушанування святих є однією з тих ланок духовного зв’язку, що єднає нас під час земної мандрівки з небом і Богом. Величайте, ублажайте та прославляйте великі подвиги угодників Божих, тим самим ви звеличуєте і прославляєте Бога, дивного у святих Своїх.

Протоієрей Олександр Кислашко

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору