БібліотекаБогослужбові книжки, церковні піснеспіви

Служебник

Служебник: К.: Видання Київської Патріархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, 2012.

Для свого становлення Українська Православна Церква потребує богослужбових книг українською мовою. Священний Синод Української Православної Церкви Київського Патріархату створив богословську комісію для перекладу Святого Письма і богослужбової літератури на чолі з Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом. При підготовці до друку даного «Служебника» комісія взяла до уваги попередні видання цієї книги українською та церковнослов’янською мовами.

Зміст

Частина перша

• Вечірня
  • Рання