Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Наддніпрянська школа Сіверсько-чернігівська школа Слобожансько-полтавська школа Східноподільська школа Поліська школа Волинська школа
Рівненська область, Дубнівський р-н, с. Білобережжя

Михайлівська церква та дзвіниця
1765 рік

На своєму довгому віку і церква, і дзвіниця постраждали від «покращувачів» не один раз. Протягом ХІХ ст. їх «підстригали» і під класицизм, і під «родімую, вєліконєдєлімую».

Та й у ХХІ ст. строгу главу храму накрила сучасна шапочка із московською цибулиною. Що вдієш: тепер, як писав Павло Глазовий, «таке врем’я свободнє настало»… На жаль, такі цибулини тепер часто чіпляють на церкви незалежно від конфесії.

Все решта на церковній садибі в порядку. Чого не скажеш про жахливі дороги, які ведуть до цього гарного південноволинського села. Приїжджайте! Можливо, і не пожалкуєте.

Усі фото