Читайте молитву та твори преподобного Єфрема Сирина

Преподобний Єфрем Сирин

Молитва преподобного Єфрема Сиріна

Господи і Владико життя мого! Духа лінивства, безнадійності, владолюбства і марнослів’я не дай мені! Дух же ціломудрості, смиренномудрості, терпіння і любові даруй мені, рабу Твоєму. Так, Господи Царю, дай мені бачити провини мої і не осуджувати брата мого, бо Ти благословен єси на віки віків. Амінь.

Її тлумачення та пояснення можна подивитись тут

Життя та вибрані твори можна знайти тут.

1 відгук
to «Читайте молитву та твори преподобного Єфрема Сирина»
  1. Сашко сказав:

Я чув, що вже є переклад на українську мову повного зібрання творінь Єфрема Сиріна під редакцією Патріарха Філарета (їх у Сиріна 8 томів), але ще вони не надруковані..(((, коли будуть — поки що невідомо