Святі, обдаровані благодаттю Божою зцілювати хвороби та допомагати в наших потребах

Викладено книжку, яка висвітлює благодатні дари святих угодників Божих.

…Святі, як промені Єдиного Сонця  — Пресвятої Тройці  — допомагають нам, як дітям, коли ми зі своєї волі обираємо шлях світла, шлях Христа, і, нехай іще дуже погано, але щиро намагаємося жити за заповідями Божими. Ніколи не стануть святі на бік двоєдушних, беззаконних, скупих, корисливих, заздрісних, гордих, самовпевнених і марнославних. Такі люди, щоб визволитися їм від сітей ворожих диявольських, нехай розкаються від усього серця та спрямують свої шляхи до праведного життя. Тоді отримають вони допомогу у боротьбі з усяким лихом та злом. «А ті, що шукають Господа, не позбавляться всякого блага» (Псалом 33).