Опубліковано нотну збірку «Постова Літургія»

До збірки «Постова Літургія» увійшли давньоукраїнські розспіви (знаменний, київський, болгарський, грецький, києво-печерський, галицький), у ній звучать афонські та візантійські наспіви і твори давніх і сучасних українських композиторів: М. Березовського, Д. Бортнянського, А. Веделя, П. Турчанинова, М. Вербицького, Є. Азієва, М. Слонова, О. Кошиця, М. Леонтовича, К. Стеценка, П. Демуцького, Я. Яциневича, М. Гайворонського, П. Гончарова, М. Федорова, М. Тележинського, І. Соневицького, І. Заяця, М. Шуха, О. Ярмак. Збірка дає змогу почути національну Літургію в усьому цілісно-самобутньому розмаїтті українського мелосу.